ســکــوت

FATF قراردادی به سوی نابودی

فردا اگر FATF تصویب بشه باید منتظر جنگ نظامی باشیم. دولت همین طوری 85 درصد بودجه سپاه رو نداده، اگر بخواد شفافیت مالی سپاه و اطلاعاتش بره دست دشمن دیگه کلا فاتحه مون خونده ست.

این نقطه از تاریخ یکی از مهم‌ترین لحظات است که باید ما بچه حزب اللهی‌ها جلوی اتفاق افتادنش را بگیریم. با چند تا اس ام اس تصویبش را یک هفته به تعویق انداختیم. این دفعه قوی‌تر عمل خواهیم کرد.

باورتان می شود من هنوز نفهمیدم در این فقره، کی راست میگه و کی دروغ؟
یک عده رسانه که مشروعیت خودشون رو از همین نظام گرفتن میگن خوبه
نصف دیگه میگن بده
من واقعا به شک افتادم که این ها اختلاف است و یا...؟ نمایشی برای سرگرم کردن عوام مانند شما و بنده..؟! :
نه آقا جون شما منو که میشناسی، من بهت میگم این مشکل داره و منم از کسایی خط میگیرم که جون خودشونو گذاشتند وسط که نزارند این قرارداد انجام بشه
این AFTF چیزیه که جونمون رو بدیم برای تصویب نشدنش ارزش داره:

چنانچه این لایحه را تصویب کنیم با دست خودمان گروه‌های جهادی مثل حزب‌الله، جهاد اسلامی، حماس و... را تروریسم تلقی خواهیم کرد.اصلی‌ترین منبع شناسایی گروه‌های تروریستی از سوی FATF، گزارش لیست SDN (لیست تحریمی آمریکا) است. لیستی که سپاه را هم در ردیف گروه‌های تروریستی می‌شناسد. شاهد مثال آنکه این نهاد در گزارش‌های اکتبر 2015 و 2016 خود حزب‌الله را متهم به قاچاق مواد مخدر و تامین مالی تروریسم کرد. پیش از آن نیز کنوانسیون پالرمو در گزارش 2004 خود (1383) حزب‌الله را به بهانه اخاذی از تجار، بازرگانان و صاحبان رستوران‌ها و مشاغل تحت عنوان مالیات جنگ در ردیف گروه‌های تروریستی قرار داد و در گزارش سال 2012 (1391) به‌عنوان قاچاقچی مواد مخدر معرفی کرد. طبیعی است در چنین وضعیتی الزام جمهوری اسلامی ایران به قطع ارتباط با گروه‌های محور مقاومت در آینده بسیار محتمل خواهد بود. مضاف بر آن ایران باید حساب‌های همه شخصیت‌هایی را که توسط ایالات متحده تحریم شده‌اند یا در لیست SDN قرار دارند در اختیار FATF قرار دهد.

یک کارشناس اقتصادی گفت: امکان شناسایی و گرا دادن FATF به دستگاه های اطلاعاتی بیگانه برای ترور تجار و تولید کنندگان داخلی وجود دارد.


آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به کشورهای طرف قرارداد لایحه FATF ابراز کرد: این لایحه به مجلس رفته و در حال بررسی است، اختیار را می‌خواهند به دست کسانی بدهند که در امریکا ما را تحریم می‌کردند، و یا کسانی که می‌گفتند به اسرائیل می‌خواهیم کمک کنیم مصادیق تروریست را بیان می‌کنند اما اسرائیل را تروریست نمی‌دانند درحالی‌که حزب‌الله لبنان را تروریست می‌دانند کم‌کم کار به‌جایی می‌رسد که سپاه پاسداران را نیز به‌عنوان تروریست معرفی می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه تلاش دشمنان در این لایحه نقشه‌ای برای جلوگیری از اسلام است ، تصریح کرد: برخی مانند برجام این توافق‌نامه را می‌خواهند به مجلس بیاورند و آن را به تصویب برسانند، درحالی‌که یک‌طرف قرارداد امریکا، اسرائیل و عربستان هستند که حزب‌الله لبنان را تروریست دانسته و اسرائیل را تروریست نمی‌دانند.

استاد درس خارج حوزه‌های علمیه قم با تأکید بر لزوم هوشیاری و بیداری حوزه‌های علمیه در برابر تصویب این لایحه گفت: حوزه علمیه باید بیدار باشد، حوزه‌های علمیه با تمام قوای خود در برابر تصویب این لایحه مقاومت می‌کند و نمی‌گذارد این قرارداد به تصویب برسد.


وی با اشاره به اینکه هم جریان نفوذ و هم کنترل مهار در این قرارداد وجود دارد،‌گفت: در واقع FATF با هدف کنترل مهار و تغییر مسیر با هدف براندازی نظام انجام شد.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: اکنون عده‌ای می‌گویند اگر مجلس FATF را تصویب نکند جمهوری اسلامی ایران را در لیست سیاه قرار می‌دهند؛ حرف ما این است ما 40 سال است در تحریم هستیم،‌ در شرایط فعلی هم که تحریم‌ها تشدید شده، برجام هم که مشکلی را در این قضیه حل نکرد اکنون هم در لیست سیاه قرار داریم.

سالک در ادامه این مطلب یادآور شد: بنابراین FATF را چه امضا کنیم و چه نکنیم این مسئله واقعیت دارد و ما اکنون در لیست سیاه هستیم. اما مجلس،‌ نمایندگان و مردم زیربار ذلت پذیرش FATF نخواهند رفت.

وی با اشاره 414 ماده در سند FATF تصریح کرد: اینها تنها بر سر یک بند ایستاده‌اند و اصرار می‌کنند. لذا ملتی که  همیشه سرافراز و با عزت زندگی و در دنیا سر خود را بلند کرده است جنگ و همه مسائل و عقبه‌های سنگین استکبار را پشت سر گذاشته هرگز زیر بار ذلت نخواهد رفت چرا که به فرموده رهبری هزینه استقامت در مقابل استکبار کمتر از هزینه تسلیم شدن است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در بخش پایانی سخنانش اطهار داشت: ما اگر در اینجا تسلیم شویم،‌ دشمنان قدم به قدم جلو خواهند آمد لذا مجلس حریت خود را در مقابل سند FATF  اعلام خواهد کرد.

ان شاءالله که بخیر بگذره
اگر ما بلندگو بشیم و نزاریم که این AFTF صورت بگیره
جمعه ۱۳ مهر ۹۷ , ۱۵:۳۸ آقای سر به هوا :)
یعنی لعنت الله بر خائنین جمهوری اسلامی
من نمیدونم چرا رهبری با یه حکم از دور خارجش نمیکنه؟
اینکه دیگه شوخی نیست!
اگر میتونست میکرد
شاید خنده دار باشه که رهبری هم نمیتونه کاری بکنه، ولی اولا قانون حیطه اختیارات رهبری رو بسته 
دوما بعضی جاها اگر رهبری وارد شه باعث دو دستگی جامعه و به دنبالش آشوب میشه

یه زمانی حکم جاسوسی بنی صدر رو دادند دست امام خمینی
امام خمینی نامه رو گذاشت زیر تشک اش گفت، فعلا صبر کنید، 
به امام خمینی تهمت زدند که دیگر پیر شده و شعائرش را از دست داده و محافظه کار شده 
اما امام صبر کرد تا مهلت مناسبش برسه و خوده مردم مطالبه کننده آن وقت بود که وارد عمل شد
جمعه ۱۳ مهر ۹۷ , ۲۰:۲۸ آقای سر به هوا :)
راستی شورای نگهبان نباید بعد تایید کنه؟
شورای نگهبان برجام رو هم تایید کرد 
زاکانی و جلیلی و مرتضی آقا طهرانی هم رد صلاحیت کرد 
:)
تا حدودی قانع شدم.
خدا خیرت دهاد
الحمدلله
خدا شما را خیری دو برابر دهاد و در داهات های باهاشت(بهشت) شما را جای داهاد.
جمعه ۱۳ مهر ۹۷ , ۲۲:۵۱ اسرافیل مهدوی
سلام.

تاثیر FATF بسیار مخرب تر از برجام خواهد بود.

قطعا باید قاطعانه تر از چند تا اس ام اس عمل کرد. مسئله کلان تر از چیزیه که نشون میده.
مجلس که از خودشونه. به شورای نگهبان هم که دیگه امیدی نیست. به خدا قسم منظور رهبری از « آتش به اختیار» صرفا کار خودجوش در حوزه فرهنگ نبود.

فقط موندم این مجلسی های احمق از کجا این قدر به خوشون اطمینان دارن که فکر میکنن چون بعد از تصویب برجام اتفاقی نیفتاد در مورد FATF هم اتفاقی نخواهد افتاد؟

این دفعه رو انقلابی عمل می کنیم. انقلابی...
ان شا الله اگر قم هستید
امروز بعد از نماز عشاء مسجد امیرالمونین صفائیه مراسمی شبیه دلواپسیم برای قضیهAFTF هست
شرکت کنید و به دوستان اطلاع رسانی کنید
دشمن داخلی از خارجی خیلی بدتره. یه نمونش برجام. اگه رهبر وارد میدان نشده بود الان برجام 2 و 3 و ... هم در حال اجرا شدن بود. اینا که ترس و واهمه ای ندارن یه ذره اوضاع خراب شه میرن سوئیس و اتریش با سرمایه ای که اندوختن زندگی می کنن.
احسنتم
ما هر چی ضربه خوردیم از داخلی ها و به ظاهر خودی ها بودند
شنبه ۱۴ مهر ۹۷ , ۱۶:۵۱ نگار جهانشاهی
عالی
مث گل قالی :|
مسیلةٌ:
چرا لبنان و فلسطین وسوریه و...این سند رو تصویب کردند؟
فقط ایران و کره شمالی این رو تصویب نکردند
بنده موافق این سند نیستم فقط سواله
نمیدونم والا
دیگه که تصویب شد رفت
این مملکتو انگار امام زمان نگه داشته
پس اطلاعاتتون کامل نیست...
اطلاعاتم در حدی که بدونم FATF مشکل داره و چه کسانی میخوان تصویبش کنند کامل هست
ولی این که فلسطین و لبنان چه کردند رو نمیدونم

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
Designed By Erfan Powered by Bayan