سکوت

طلبه ای انقلابی از تبار قم...

اپلیکیشن iGap

پیرو دو پست قبلی هم اینک به یقین میتونم بگم که اپلیکیشن آی گپ بهترین جایگزین برای تلگرام هست. اما چرا؟ فضای کاربری خیلی زیبایی داره، من که بیشتر از تلگرام میپسندمش! تمام قابلیت های تلگرام رو داره جز استیکرها که هنوز بهش اضافه نشدن.

وقتی کانال میزنید پست هاتون قابلیت لایک و دیسلایک دارند، یعنی یک فضای تعاملی بهتری میتونید داشته باشید و میتونید هم غیر فعالش کنید و بیخیایل تعامل معامل بشید :|.

برای تمامی سیستم ها نسخه داره و مثل سروش دکمه هاش مثل میوه مصنوعی که نشه بخوریش.

خود اپلیکیشن قابلیت تفکیک گروه ها و کانالها  و چت های خصوصی رو داره و نیازی به نصب اپلیکیشن اضافه ای مثل موبوگرام نیست.

تماس صوتی داره ولی هنوز امتحان نکردم که میشه تماس گرفت یا نه. مگین که امنیت خیلی بالایی داره و صاحابش روش ادعا میکنه:

وقتی از «محمد رسول کاظمی» در مورد خود آی گپ و اینکه  اصلاً این پیام‌رسان نسبت به رقبای داخلی و خارجی خودش چه مزیتی دارد در جوابمان این‌طور می‌گوید: « طرز فکری بین مردم ما وجود دارد مبنی بر اینکه پیام‌رسان‌های داخلی به لحاظ امنیتی مشکل دارند. ما برای برطرف کردن این  نگرانی از همان ابتدای  امر سعی‌مان را روی دو تا موضوع گذاشتیم یکی اینکه ما اولین شرکتی هستیم که کل تولیدات تا به الانمان را به صورت open sorceروی اینترنت گذاشتیم این کار باعث می‌شود اولین نقطه تعامل ما با مردم باشد. موضوع دیگر اینکه ما تنها پیام‌رسانی هستیم که رمزنگاری می‌کنیم. یعنی به این صورت که کل فایل‌ها و پیام‌های کاربران در آی گپ به صورت رمزنگاری‌شده در آنجا به جا می‌شود.»

منبع: مهر

اصلا جایزه یک میلیاردی گذاشتند برای هک اش و و اگر جایی شندید هک شده دروغه و حرفی بسیار مفت(روح الله زمزم با توعم ها شنبلیه)

توی آی گپ میتونید وقتی دارید با یک نفر چت خصوصی میکنید اون چت رو تبدیل به گروه کنید :D میتونید مهمون دعوت کنید مثلا :)

فروارد و کپی و تمام قابلیت های تلگرام رو بهتر از تلگرام داره و میگن توسط جوان های زیر 30 سال طراحی شده، دم و بازدم شان گرم که واقعا خوب طراحی کردنش.

بعد از خوندن این پست برید نصبش کنید که پشیمون نمیشید.

لینک دانلود

پی نوشت 1: یک مشکلی که هست اینه لایک و دیسلایک کانال طوریه که هم میتونی لایک کنی هم دیسلایک و نمیتونی پس اش هم بگیری.

پشتیبانی پیام دادم ان شا الله درست بشه اینم

جمعه ۳۱ فروردين ۹۷ , ۱۴:۵۳ سیّد محمّد جعاوله
جالبه
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
ما همان انسان هایی هستیم
که در آیه 54 سوره ی مائده خداوند درباره شان فرموده: (اى کسانى که ایمان آورده اید! هر کس از شما، از آیین خود بازگردد، [به خدازیانى نمى رساند] خداوند گروهى را مى آورد که آنها را دوست دارد و آنان [نیز] او را دوست دارند؛ در برابر مومنان متواضع، و در برابر کافران سرسخت و نیرومندند؛ در راه خداجهاد مى کنند، و از سرزنش هیچ ملامتگرى هراسى ندارند. این، فضل خداست که آن را به هر کس بخواهد [وشایسته ببیند] مى دهد؛ و فضل و احسان خداوند، گسترده و [او به همه چیز] داناست)
زمانی که اصحاب پیامبر از وی درباره ی این افراد سوال کردند، پیامبر دستی بر شانه ی سلمان گذاشت و فرمود: این افراد سلمان و یاران و هم وطنان او هستند.
و بعدها که باز از امام صادق درباره ی این افراد پرسیده شد سه مرتبه پشت سر هم گفت: والله اینان اهل قم هستند. و ما اهل قم هستیم که حضرت رضا درباره مان گفت: اهل قم بهترین شیعیان ما از میان دیگر شهرها هستند. خداوند دوستی ما را در سرنوشتشان آمیخته است.
البته اهل قم بودن و منتسب بودن به پیامبر اهمیتی ندارد، مهم عبودیت و ولایت است.

پهلوان بسیجی "ابراهیم هادی" از بنیانگذاران گروه چریکی شهید اندرزگو در جبهه گیلانغرب و ستاره ورزش کشتی کشورمان است؛ او در اول اردیبهشت سال ۱۳۳۶ در محله شهید سعیدی حوالی میدان خراسان به دنیا آمد؛ ابراهیم چهارمین فرزند خانواده بود؛ او در نوجوانی طعم تلخ یتیمی را چشید، از آنجا بود که همچون مردان بزرگ زندگی را پیش برد.
باید کتاب سلام بر ابراهیم را بخوانید...
کانال‌های ارتباطی دیگر
Designed By Erfan