سکوت

طلبه ای انقلابی از تبار قم...

حالا شده اند دلسوز!

🔲تجربه‌های سی ساله‌ی ما، ملت را آگاه کرده است. اینها میدانند. اینها همان دولتها و حکومتهائی هستند که هشت سال در دوران دفاع مقدس که علیه این ملت جنایت شد، شهرها بمباران شد، خانه‌ها ویران شد، بمبهای شیمیائی زدند، انسانهای بی‌گناه را کشتند، نه فقط دلشان برای ملت ایران نسوخت، بلکه به دشمن ملت ایران کمک هم کردند. مردم ما این را دیده‌اند. اینها که فراموش‌شدنی نیست. 


🔲حالا شده‌اند دلسوز! مردم رفتار اینها را با ملتهای مظلومی که پنجه‌ی اینها در آنها جاگیر شده است، می‌بینند؛ مثل ملت افغانستان، مثل ملت عراق، مثل پاکستان، مثل ملت فلسطین. هر جا اینها پنجه‌شان جاگیر شد، ناخنشان بند شد، هرچه توانستند، ضربه زدند. اینها به مردم رحم نمیکنند؛ مردم‌دوستی، دور از جنابِ آنهاست. حالا نسبت به ملت ایران، نسبت به کسی یا کسانی در داخل کشور، طرفدار شده‌اند! خب معلوم است که این غرض و مرض آنها از این کارها چیست. این را مردم میفهمند.


🔲 شما اگر متحد باشید، شما اگر با هم باشید، شما اگر این روحیه‌ی استحکامی را که انقلاب به ملت ما داد و در طول این سی سال ملت ما آن را حفظ کرده است، نگه دارید، «لایضرّکم کیدهم شیئا»؛ هرگز دشمنی آنها به شما اثری نخواهد کرد، و آنها نخواهند توانست به ملت ایران آسیبی وارد کنند.


✅مقام معظم رهبری (۱۳۸۸/۰۴/۰۷)

بخوایم خیلی عامیانه بگیم. بقول قدیمی ها : کور بشه اون چشمی که بیشتر از صاحب عزا گریه کنه.
دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۶ , ۲۰:۲۸ سیّد محمّد جعاوله
خداوند رهبر اسلام رو حفظ کنه
همچنین شما رو
نمیدونم شاید داره مارو میترسونه که فقط طرف خودش باشیم !
این که یه پا فیلم ترسناکه
:|

خواهش میکنم ، نفرما، فضولی چیه
داستان اینه که ما یه پدری داریم که با وجود ایشون اوضاع خونه افتضاحه ...
مدام هم میگه همسایه ها دشمنن، اون دشمنه،این دشمنه ، و یه مدت ما هی میگفتیم آره بابا جون تو راست میگی ...بعدش کم کم فهمیدیم بابا هم دشمنه ...چون از ما هیچ مراقبتی نمیکنه با اینکه قدرت داره ، قدرت ..
پدر نظامیه و فکر میکنه همسایه ها کومله دموکرات یا منافقین اند؟
یا که توهمه و بد بینی شدید داره؟
اگر مشکل وسواس فکری داره 
درمان داره
هم روانی هم طبی
ممکنه سودا اش زیاد شده باشه
بله یقینا ناراحتم!
پدر ما مدام مارو از همسایه میترسونه ولی خودشم حق مارو ضایع میکنه .
مگه همسایه ترس داره که میترسونه؟
صرفا محض فضولی میپرسم چی شده؟
ملت هیچ دلسوزی ندارن...نه خودی نه دشمن ! هیچ دلسوزی
منظور از دلسوز 
گرگ های در لباس میشه
شما خیلی  ناراحت هستید ها
غصه ی نامردی دنیا رو نخورید
بهتر باشید ان شا الله
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
ما همان انسان هایی هستیم
که در آیه 54 سوره ی مائده خداوند درباره شان فرموده: (اى کسانى که ایمان آورده اید! هر کس از شما، از آیین خود بازگردد، [به خدازیانى نمى رساند] خداوند گروهى را مى آورد که آنها را دوست دارد و آنان [نیز] او را دوست دارند؛ در برابر مومنان متواضع، و در برابر کافران سرسخت و نیرومندند؛ در راه خداجهاد مى کنند، و از سرزنش هیچ ملامتگرى هراسى ندارند. این، فضل خداست که آن را به هر کس بخواهد [وشایسته ببیند] مى دهد؛ و فضل و احسان خداوند، گسترده و [او به همه چیز] داناست)
زمانی که اصحاب پیامبر از وی درباره ی این افراد سوال کردند، پیامبر دستی بر شانه ی سلمان گذاشت و فرمود: این افراد سلمان و یاران و هم وطنان او هستند.
و بعدها که باز از امام صادق درباره ی این افراد پرسیده شد سه مرتبه پشت سر هم گفت: والله اینان اهل قم هستند. و ما اهل قم هستیم که حضرت رضا درباره مان گفت: اهل قم بهترین شیعیان ما از میان دیگر شهرها هستند. خداوند دوستی ما را در سرنوشتشان آمیخته است.
البته اهل قم بودن و منتسب بودن به پیامبر اهمیتی ندارد، مهم عبودیت و ولایت است.

پهلوان بسیجی "ابراهیم هادی" از بنیانگذاران گروه چریکی شهید اندرزگو در جبهه گیلانغرب و ستاره ورزش کشتی کشورمان است؛ او در اول اردیبهشت سال ۱۳۳۶ در محله شهید سعیدی حوالی میدان خراسان به دنیا آمد؛ ابراهیم چهارمین فرزند خانواده بود؛ او در نوجوانی طعم تلخ یتیمی را چشید، از آنجا بود که همچون مردان بزرگ زندگی را پیش برد.
باید کتاب سلام بر ابراهیم را بخوانید...
کانال‌های ارتباطی دیگر
Designed By Erfan