سکوت

طلبه ای انقلابی از تبار قم...

معنای پرچم اسرائیل و چند پرچم دیگر

پس زمینه ی سفید به معنای صلح و صفاست( جان عمه شان) در حالی که به تعبیر آیه 96 سوره بقره حریص ترین آدم های روی کره زمین اند "و آنها را حریص‌ترین مردم -حتی حریصتر از مشرکان- بر زندگی (این دنیا، و اندوختن ثروت) خواهی یافت؛ (تا آنجا) که هر یک از آنها آرزو دارد هزار سال عمر به او داده شود! در حالی که این عمر طولانی، او را از کیفر (الهی) باز نخواهد داشت. و خداوند به اعمال آنها بیناست. 

و دو خط آبی افقی به معنای نیل تا فرات است. در قانون اساسی اسرائیل خبری از محدوده ی مرزی اسرائیل نیست و اعتقادشان بر آن است که کلیش یعنی کلی عالم واس ماس. ستاره شش پر هم که نماد  ستاره حضرت داوود است که هم بر روی سپر و هم روی انگشترشان بوده.

و از نظر طرفداران آقای رائفی پور با نمادهای ماسونی شان که جامعه ی بشری را ساییده اند نماد 666 و هرم و چشم جهان بین و ازیناست.

و اما پرچم کشور خودمون:

همگی همه چیزش را در کتاب های درسی خوانده ایم جز این قسمت که 22 تا الله اکبر دارد به معنای قیام 22 بهمن.

پرچم کشوری که هچ غلطی نمیتونه بکنه

13 خط آبی و قرمز که جناب رائفی پور باز میفرمایند نماد فراماسونری و ستاره ها نماد فراماسونری است و رنگ آبی و قرمز نماد ستون های فراماسونری است.

طی رد دادگی اینجانب در نگارش پست به این نتیجه رسیدم طبق منطق رائفیسم دیالکتیک سمبولیسم بنده خود نیز فراماسونر بوده و در مقام 33 هستم و خود نمیدانم و این نظر از ایده آلیسم افلاطونی نیز قابل اثبات است که حتی در عرفان بودیسم آمده که جسم اثیری و چاکرای خاجی گواه آن هستند که در حالت تجافی...

بله داشتم عرض میکردم منظور از 13 خط افقی 13 مستعمره ای است که برای اولین بار علیه بریتانیا قیام و مستقل کردند و آن 50 ستاره سفید به معنای 50 ایالت آمریکا هستند که هر کدام شان قوانین و پرچم خاص را دارند.

ما بقی باشد برای پست بعد که فعلا حوصله مان نمیکشد...

رائفی پور مخش تعطیله اسمشو گذاشتن متفکر!

رائفی پور یک نفر با پتانسیل و انرژی بالاست که برنامه ریزی شده روی یک موضوع خاصی تمرکز کنه وگر بهتر و بیشتر مطالعه می کرد و احساس علامه شدن نمی کرد شاید خیلی بهتر ز الانش میشد چون می گم که قابلیتش رو داره
رائفی پور به عنوان یک مبلغ و سخنران 
خیلی خوبه و توانایی بالایی در صحبت کردن و نمک ریختن داره
ولی از حیث بار علمی و سواد قوی نیست 

سامانِ من اگر یک روز خواستی یکی رو هم عصبانی یا تخریبش کنی 
بهترین روش، با ادب برخورد کردنه

مثلا در باب فراماسونری کاری کرد که الآن هر مسلمون سطحی که میاد فیلم ببینه 
دنبال چشم جهان بین و هرم و ابلیسک و اعداد خاص میگرده و اصلا نقد کاملی ارائه نمیده
و از کل نماد های عالم همینا رو یاد گرفته و باعث شرمندگی ما مسلموما میشه 

در حالی که فلسفه و مبانی پشت فیلم ها خیلی مهم تر از این نماد های پشمکیه 
ما نفهمیدیم تو چپی ای راستی ای دور رنگی بی رنگی هم رنگی اتاق تعویضی یا چی ای تو یه طو می نویسی نفهمیدیم مال کوجایی!
من طرفدار حق ام
لازم نیست حتما طرفدار حزب خاصی باشم
رائفی پور که این طور میگم
چون برا بحث فراماسونری ای که کرد خیلی زیاده روی و افراطی عمل کرده
نکن ناموسن
چیو؟! :|
خیلی خوب می نویسی بخصوص اون قسمتاش که قاط می زنی میدی دنده دو!
خیلی سعی میکنم جلوی قاط زدنم رو بگیرم چون معمولا اگر پاش وا بشه 
توی طنز افراط میکنم
سلام آقا جواد :)
و علکیم السلام
نور عینی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
ما همان انسان هایی هستیم
که در آیه 54 سوره ی مائده خداوند درباره شان فرموده: (اى کسانى که ایمان آورده اید! هر کس از شما، از آیین خود بازگردد، [به خدازیانى نمى رساند] خداوند گروهى را مى آورد که آنها را دوست دارد و آنان [نیز] او را دوست دارند؛ در برابر مومنان متواضع، و در برابر کافران سرسخت و نیرومندند؛ در راه خداجهاد مى کنند، و از سرزنش هیچ ملامتگرى هراسى ندارند. این، فضل خداست که آن را به هر کس بخواهد [وشایسته ببیند] مى دهد؛ و فضل و احسان خداوند، گسترده و [او به همه چیز] داناست)
زمانی که اصحاب پیامبر از وی درباره ی این افراد سوال کردند، پیامبر دستی بر شانه ی سلمان گذاشت و فرمود: این افراد سلمان و یاران و هم وطنان او هستند.
و بعدها که باز از امام صادق درباره ی این افراد پرسیده شد سه مرتبه پشت سر هم گفت: والله اینان اهل قم هستند. و ما اهل قم هستیم که حضرت رضا درباره مان گفت: اهل قم بهترین شیعیان ما از میان دیگر شهرها هستند. خداوند دوستی ما را در سرنوشتشان آمیخته است.
البته اهل قم بودن و منتسب بودن به پیامبر اهمیتی ندارد، مهم عبودیت و ولایت است.

پهلوان بسیجی "ابراهیم هادی" از بنیانگذاران گروه چریکی شهید اندرزگو در جبهه گیلانغرب و ستاره ورزش کشتی کشورمان است؛ او در اول اردیبهشت سال ۱۳۳۶ در محله شهید سعیدی حوالی میدان خراسان به دنیا آمد؛ ابراهیم چهارمین فرزند خانواده بود؛ او در نوجوانی طعم تلخ یتیمی را چشید، از آنجا بود که همچون مردان بزرگ زندگی را پیش برد.
باید کتاب سلام بر ابراهیم را بخوانید...
کانال‌های ارتباطی دیگر
Designed By Erfan