سکوتــــــــــ

کلبۀ تنهایی کنارِ دریاچۀ بی کسی

روح الله مومن نسب

روح الله مومن نسب کارشناس فضای مجازی، نویسنده‌ی وبلاگ و یکی از محققین عالی در آسیب شناسی و دشمن شناسی حوزه‌ی فضای مجازی است که سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های روشنگرانه‌ای داشته. روح الله مومن نسب  متولد 1 بهمن سال 1359 است.

غرور و غیرت انقلابی این آقا را آن جا میتوان یافت که یکی از کارکنان شبکه‌ی من و تو برای مصاحبه‌ای با ایشان تماس میگیرد. اول سخنش این است:«من با کسی که جیره خوار دشمن ماست حرف نمیزنم» و چه مقدار چهره‌ی مجریان خود فروخته‌‌ی شبکه دیدنی است که از دستپاچگی به خود میپیچند و مات و مبهوت یکدیگر را نگاه میکنند.

در ادامه گوشه‌ای از روشنگری های آقا روح الله را در باب تهاجم فرهنگی و جنگ نرمی که استکبار و امپریالیسم جهانی بر مردم جهان و مخصوصا مردم کشور ما روا میدارند را میخوانیم.

ایشان در جایی نقل میکنند که من با کارشناسی صحبت میکردم که در خارج دکترای سلامت امواج داشت، این رشته که شاید کمتر اسمش شنیده شده باشد درباره‌ی امواج و تاثیر آن ها بر سلامت جسم و روان انسان است که به طور مثال امواج وای فای چه تاثیری بر بدن انسان میگذارند. این کارشناس تضمین میکرد که اگر در خانه‌ای 24 ساعته مودم وا فای باشد بچه‌های آن خانه در آینده توانایی فرزند آوری نخواهند داشت که این تازه حداقل کاری است که موج وای فای با ما میکند. به نوعی میتوان گفت این یک ترور آهسته و نامحسوس است که انجام میشود. و بعد برای آقای مومن نسب تا 35 بیماری را بر میشمارد که به خاطر امواج به وجود می‌آید.

در جای دیگری روشنگری میکنند که در سال 89 اوباما در پیام نوروزی گفت :«ما ایران را یک تحریم فلج کننده‌ی بی سابقه میکنیم» اما جالب است بدانیم در همان سال تعداد زیادی گوشی های هوشمند وارد کشور میشوند و همراهش هزاران اپلیکیشن که از پیوست‌های فرهنگی همین گوشی‌هاست. در خانه‌ها وقتی گوشی وارد شد انسان های آن خانه تبدیل به غارنشین‌های مدرن میشوند، هر یک در گوشه‌ای گوشی خود را به دست میگیرند.

با ورود گوشی‌های تلفن همراه به خانه بذر تردید هم در دل‌ افراد خانواده کاشته میشود، زن از شوهرش، پسر از پدرش، دختر از مادرش و همه صفحه‌ی گوشی را از یکدیگر پنهان میکنند. این گوشی‌های شخصی سبب بروز مشکلات اجتماعی و اخلاقی متعددی میشوند.

آمارهایی درباره‌ی شبکه‌های اجتماعی از موسسه معتبر Covenant Eyes که مبنای تغییر در قانون آمریکا است:

افرادی که در شبکه‌های اجتماعی بوده‌اند 218 درصد بیشتر در فضای واقعی به زنا دچار شده اند چرا که شبکه های اجتماعی قبح روابط او با جنس مخالف را شکسته بودند.

68 درصد طلاق‌ها به خاطر آشنایی زن یا شوهر با جنس مخالف در فضای مجازی و خیانت بوده اند

56 درصد طلاق گرفته‌ها فیلم‌های مستهجن میدیدند و خواستار تنوع جنسی بودند

60 درصد دختران و 90 درصد پسران حتما فیلم‌های غیر اخلاقی دیده‌اند.

آقای مومن نسب در مورد ایران هم آمارهای قابل توجهی میدهند. ایشان بیان میدارند که امروزه در ایران 62 میلیون کاربر فضای مجازی وجود دارد که به طور متوسط روزانه 8 الی 9 ساعت وقت خود را در آن صرف میکنند.

وی در مورد موتور جست و جوی پر استفاده‌ی گوگل میفرماید: گوگل نقش دلال در تبادل اطلاعات را ایفا می‌کند، هر کلیک، یک واحد پول محسوب و باعث خروج ارز از کشور می‌شود، برای همین در برخی کشورها مالیات بر کلیک دارند و پول مجازی موضوعیت پیدا کرده است.

البته که صحبت‌های مؤمن نسب هرگز به مذاق منافقین و مزدوران قلم به دست خوش نمی‌آید و یکی از سایت‌های معلوم الحال سعی در لکه دار کردن این چهره کرده؛ یک نویسنده‌ی سایت پیزوری که نمیداند اسم آقای مومن نسب عبدالله است یا روح الله یا سایت رفرنس آماری ایشان فمیلی سیف است یا سیف فمیلی سعی کرده با مغلطه‌های سطحی و ناشیانه‌اش سخنانی بی ربط بزند که الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء و الجهلاء.

صحبت‌های ایشان درباره‌ی تلگرامی که سنگش را عده‌ای نا آگاه به سینه میزنند شنیدنی ست: تلگرام متعلق است به کسی که نتانیاهو به صراحت درباره‌اش  می گوید: «شما برادر من هستید و توانسته اید به امنیت رژیم صهیونیستی کمک ویژه ای بکنی».  امروز تلگرام همان ویژگی هایی دارد که ویروس های آنان داشت.

 اگر دیروز یک ویروس بر روی هسته گوشی موبایل می نشست و اطلاعات گوشی و کامپیوتر را سرقت میکرد حالا همین کار را تلگرام دارد انجام میدهد. از طرفی اکانت هایی  که خلاف منافع رژیم  صهیونیستی هستند را حذف می کند که نمونه آن در روز قدس پیام های از طریق این نرم فزار یا بد افزار ارسال می شد که جلوی چند اکانت را گرفت و برای خود بنده هم رخ داد. یک محتوای و مطلب نامناسب به سرعت در تمام این شبکه دیده می شود ولی ده‌ها و هزاران مطلب خوب قابل مشاهده نیست و این خاصیت تلگرام و اینستاگرام می باشد.

وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی در مورد یکی از نرم افزار ها می گوید که ما توانستیم ازاین نرم افزار به میزانی درامد کسب کنیم که سیاست بایکوت اسرائیل را در اروپا بشکنیم. یعنی در واقع با عضویت هر نفر در تلگرام ، اینستاگرام و …حدود ۱۴۵ دلار ارز وارد رژیم صهیونیستی می شود و با این در آمد رژیم صهیونیستی ارتش خود را قوی تر می کند و فلسطینی های بیشتری را می کشد.

با عضویت هر نفر در تلگرام و اینستاگرام و … رژیم صهیونیستی ۵۰ گلوله مرغوب امریکایی خریداری می کند و به سینه بچه های فلسطینی می زند. از طرفی با هر کلیکی که داخل محیط نرم افزار انجام می شود بین چهار تا بیست سنت به رژیم صهیونیستی کمک می شود که محاسبه کنید که هر دلار ۱۰۰ سنت می باشد و یا هر کلیک چقد ما کمک کردیم.

جناب روح الله مومن نسب سابقه‌ی اجرایی معاونت قرارگاه بصیر دارد و یک نویسنده‌ی وبلاگ موفق است که تجربه‌ای طولانی در این زمینه دارد. همچنین سابقه‌ی حضور و مصاحبه در صدا و سیما را نیز در کارنامه‌ی خویش دارند.


سلام.درآمد گوگل تنها از طریق گوگل ادز (تبلیغات کلیکی گوگل) می باشد و به واسطه جست و جو پولی کسب نمی کند
اون که بحثش جداست آقا جون
گوگل تلگرام فیس بوک و...
با فروش اطلاعات کاربرانش به سرویس های اطلاعاتی در آمد داره
خود مدیر گوگل اذعان میکنه ما اطلاعات کاربران رو نگه میداریم 
بعد بر اساس قانون میهن پرستی اطلاعاتمون رو به دولت میدیم.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
پسری در کلبۀ تنهایی کنارِ دریاچۀ بی کسی، روزها با قایقِ تخیلش ماهی‌گیری می‌کند و شب‌ها، زیر نورِ شمعِ تفکر کتاب‌های آینه‌ای‌ را ورق می‌زند و با جوهرِ قلمش کاغذ‌های سیاه را سفید می‌کند.
او همیشه تهدیدی برای تاریکی خواهد بود، خودش، قلمش و شمعش...
Designed By Erfan Powered by Bayan