سکوت

طلبه ای انقلابی از تبار قم...

بدون عنوان

نمیدانم شما هم برنامه ای برای تابستان تان ریخته اید یا نه، ولی من برنامه هایی برای تابستان دارم که ان شا الله اگر خوب جلو برن حاصل شون رو توی فضای مجازی نشر میدم.

اولش که قراره یه دور طب سنتی رو طی کنیم و بعدش حدودا 50 تا عکس نوشته از توش در بیاریم بپاشیم رو سر و سیرت وبلاگ و اینستایمان

بعدشم یه دور فلسفه و منطق مقدماتی 

بعدش یه دور تفسیر قرآن

و بعدش سینما...

خلاصه ببینم تا کجا میتونم پیش برم

دوست دارم این طور نباشه که فقط مطالب رو وارد ذهنم کنم و بعدشم این قدر بی استفاده بمونه که فراموش بشن و تامام شن

اقلاً اگر خودم استفاده ای نمیکنم به دیگران یک خیری برسونم


جام جهانی که شروع میشه عده ای رو مشغول میکنند یک طرف و خودشان مشغول میشوند طرف دیگری

امیدوارم که نعمت امنیت رو هیچ وقت از دست ندیم ولی اگر یه روزی امنیت نداشته باشیم و هر لحظه انتظار مرگمون رو بکشیم

میفهمیم که الان در یمن انسان ها چه حسی دارند و چه میکشند 


این ها اگر زور نظامی کسی رو داشته باشند بی درنگ وارد عمل میشن اگر هم نداشته باشند از راه دور وامیستن و تهدید نظامی میکنند و و یک عده هم میترسن و وارد مذاکره میشن و گول استراتژی هویج و چماق رو میخورند.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
ما همان انسان هایی هستیم
که در آیه 54 سوره ی مائده خداوند درباره شان فرموده: (اى کسانى که ایمان آورده اید! هر کس از شما، از آیین خود بازگردد، [به خدازیانى نمى رساند] خداوند گروهى را مى آورد که آنها را دوست دارد و آنان [نیز] او را دوست دارند؛ در برابر مومنان متواضع، و در برابر کافران سرسخت و نیرومندند؛ در راه خداجهاد مى کنند، و از سرزنش هیچ ملامتگرى هراسى ندارند. این، فضل خداست که آن را به هر کس بخواهد [وشایسته ببیند] مى دهد؛ و فضل و احسان خداوند، گسترده و [او به همه چیز] داناست)
زمانی که اصحاب پیامبر از وی درباره ی این افراد سوال کردند، پیامبر دستی بر شانه ی سلمان گذاشت و فرمود: این افراد سلمان و یاران و هم وطنان او هستند.
و بعدها که باز از امام صادق درباره ی این افراد پرسیده شد سه مرتبه پشت سر هم گفت: والله اینان اهل قم هستند. و ما اهل قم هستیم که حضرت رضا درباره مان گفت: اهل قم بهترین شیعیان ما از میان دیگر شهرها هستند. خداوند دوستی ما را در سرنوشتشان آمیخته است.
البته اهل قم بودن و منتسب بودن به پیامبر اهمیتی ندارد، مهم عبودیت و ولایت است.

پهلوان بسیجی "ابراهیم هادی" از بنیانگذاران گروه چریکی شهید اندرزگو در جبهه گیلانغرب و ستاره ورزش کشتی کشورمان است؛ او در اول اردیبهشت سال ۱۳۳۶ در محله شهید سعیدی حوالی میدان خراسان به دنیا آمد؛ ابراهیم چهارمین فرزند خانواده بود؛ او در نوجوانی طعم تلخ یتیمی را چشید، از آنجا بود که همچون مردان بزرگ زندگی را پیش برد.
باید کتاب سلام بر ابراهیم را بخوانید...
کانال‌های ارتباطی دیگر
Designed By Erfan