ســکــوت

چرا مردم دنیا از یهودی ها متنفرند؟

یکی از دلایل این که چرا مردم دنیا از یهودی ها متنفرند و یهودستیزی می کنند مسئله ای به نام اتهام خون یا blood lible است. طی موارد و نمونه های گوناگونی یهودی ها در روز 19 ماه نیسان در جشن پسح یا فصح کودکی غیر یهودی را می آورند و با شی تیزی بدنش را سوراخ میکنند و خون کودک را مخلوط در نان فطیر میکنند و میخورند، طی این مراسم کودک جان میدهد.

البته یهودی ها این را در کتاب هایشان بدون دلیل و بحث کردن رد میکنند در حالی که نمونه های زیادی گزارش شده که چنین چیزی اتفاق افتاده و یهودی هایی محاکمه شده و اعتراف کرده اند و حتی در اینترنت هم عکس هایی را درباره این موضوع میتوانید پیدا کنید. سازمان بهداشت جهانی اعلام آمادگی کرد همان نوع خونی که شما میخواهید با آن ویژگی که برای کودک غیر بالغ غیر یهودی باشد به شما میدهیم فقط دست از کودک کشی بردارید.

جهت مطالعه بیشتر:

کتاب یهود ستیزی، واقعیت یا دستاویز سیاسی نوشته علیرضا سلطانشاهی

جمعه ۲۹ تیر ۹۷ , ۲۳:۴۶ اسرافیل مهدوی
سلام.
این موضوع کاملا صحت دارد.
لطفا مطالب بیشتری در این خصوص بزارید. مردم باید بدونن نفرت از یهودی ها و صهیونیست ها بدون علت نیست. این فقط یک نمونه بسیار کوچک است.
سلام 
اخوی مشکل اینه مردم کمتر دنبال مباحث علمی هستند. حالا ما سعی میکنیم کوتاه و جذاب بگیم ولی خا این ضرورت فهمیدن هنوز برای خیلی ها شکل نگرفته.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
Designed By Erfan Powered by Bayan