سکوتــــــــــ

یادداشت های یک طلبۀ رو به رشد

روزانه نویسی (2)

سه روز تمام طول کشید تا وقت کنم جنازه ی خشک شده ی گوشی ام را بردارم و تصمیم به فلش کردنش بگیرم، بعد از کلی گشت و مطالعه درباره فلش در اینترنت و دانلود فایل tar مدل گوشی و بعد هم با آن سرعت دانلود 50 کیلوبایتِ خسیسانه وبسایت پولکی که آن قدر طول کشید که  با خود گفتم فایل tar تبدیل به فایل khoshk شد!

حالا برنامه یهودی اسرائیلی صهیونی آمریکایی کودک کش فلان فلان شده erorr میده. باز دو ساعت دنبال حل این ارور میگردم و هیچی دستمو نمیگیره و هر کی یک تزی میده ولی هچی کار ساز نیست، برنامه را به طرز توهین آمیز و حقیرانه ای با task manager میبندم.

نمیدانم چه شد راهم خورد به دانلود منیجر و دیدم دو تا فایل موزیک ویدیو حمید صفت و امیر عباس گلاب میبینم که توسط برادر آمورالیست و متمایل به لیبرالیسم دانلود شده و یکی شان 9 درصد فقط دانلود شده، این عدد ننگین ماسونی را از برنامه ای که آیکونش زمین سبز پاک میکنم و موزیک ویدیو را محض کنجکاوی باز میکنم.

جدیدا ها دارم به آفت فرم گرایی و مستی مجازی با هنر هفتم دچار میشوم، خلاصه موزیک ویدیو حال ما را عوض میکند و من فقط فرم میبینم و به محتوا توجهی نمیکنم جز این که عینک حمید صفت عینکِ گرد یهودی است و کیف زمانش ایده ای از فیلم predestination .

کوتاه سخن که امروز با پیامی از طرف استاد حالمان حسابی در قوطی کنسرو رفت و بعد هم حالمان چون مفسد فاسد شد قوطی باد کرد و...

اشکال ندارد، متهم درجه یک آقای میم.حِ.فِ.نون هیچ اشکالی ندارد، چند سال بعد دیگر آدم هایی مثل خودم نیستند که در به در دنبال استاد خوب باشند و استادان برایش ناز کنند و مثلا به مسائل مهم تر بپردازند. همان یک ساعتی که با تو صحبت کردم برایم کافیست و اسلوب مطالعاتی ام را چیدی.

اصلا شاید چند سال دیگر با روش های کاری امثال شما آدم هایی مثل من نسل شان منقرض شود و چه پنهان که کتاب های شما هم توسط آنارشیست های ناسیونالیست فرمالیست که افکارشان به شدت دگماتیستی است و دیالیکتیک سقراطی را بر نمی تابند آتش زده شود...

بیخیال شما هم فهمیدید من راشتیسم و اومانیسم بلدم یا بازم بگم؟ :) عذر میخوام قرار بود مثلا روزانه نویسی راحت تر از پست های دیگه بشه این که یخدی پیچیده اش میکنم برای اینه که فقط عباد المخلصین سر از کار این درون گرایی که هم میخواهد روزانه نویسی کند و هم نمیخواهد در بیاورند.

امکانات که فنا میروند مغز من مشغول حکمت سازی میشود و میگوید لابد اگر گوشی فوت شده برای آن است که کائنات میخواهند که من به سمت و سوی سنت حرکت کنم و به کل منکر مدرنیسم و نمودهایش شوم. 

اگر این مصرف گرایی و مادی گرایی و اخلاق پراگماتیستی از مدرنیته حذف میشد فکر میکنم فوایدی هم میتونست داشته باشد، بیا استاد جان این هم تقصیر توست که به دنبال التقاط اسلام و مدرنیته هستم.

معلوم نیست پس فرداها چه فرقه هایی برای خودم تاسیس کنم و چه آدم ها را به گودال جهندم بیافکنم.

پی نوشت: نگارنده به طرز وحشی محورانه ای نشانه گرایی دارد، به آن عکس هدر توجه کنید، شاید الان یک درخت باشد، روزی خواهد آمد که از بذر های این درخت جنگل ها ساخته شوند که جنس شان از فولاد باشد و آتش را به بندگی بکشانند

آقاجان ابعد از تجمع این همه ایسم، حالتون بهتره؟
الحمدلله کدورت ها رفع شد
خوبید شما إن شا الله؟
داشتیم میرفتیم که بریم تو خلسۀ عرفانی که برگشتیم
یه کتاب ورداشتم مثل متن شما همش ازین ایسم میسما داشت ولش کردم
احتمالا کتاب جریان شناسی یا تاریخ فلسفه ای چیزی بوده
الان این همه ایسم که چی؟
پیچ پیچی
دقیقا به دلیل پیچ پیچی کردن و کاهش فهم مخاطب از مسائل شخصیم
البته توی پست هم گفته بودم چرا این طور نوشتم
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
Designed By Erfan Powered by Bayan