ســکــوت

روح الله مومن نسب

روح الله مومن نسب کارشناس فضای مجازی، نویسندۀ وبلاگ و یکی از محققین کارکشته در آسیب شناسی و دشمن شناسی حوزه‌ی فضای مجازی است که سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های روشنگرانه‌ای را در کارنامۀ خود دارد. روح الله مومن نسب  متولد 1 بهمن سال 1359 است.

غرور و غیرت انقلابی این آقا را آن جا می‌توان یافت که یکی از کارکنان شبکه‌ی من و تو جهت مصاحبه‌ای با ایشان تماس می‌گیرد. اول سخنش این است که:«من با کسی که جیره خوار دشمن ماست مصاحبه نمی‌کنم» و چه چقد چهرۀ مجریان شبکۀ منوتو دیدنی است که از دستپاچگی به خود می‌پیچند و مات و مبهوت یکدیگر را نگاه می‌کنند.

آن چه در ادامه می‌آید گوشه‌ای از روشنگری های آقا روح الله است در باب تهاجم فرهنگی که به وسیلۀ ابزار فضای مجازی به کشور ما می‌شود.

ایشان نقل می‌کنند که من با کارشناسی صحبت می‌کردم که دانشگاه‌های خارج از کشور دکترای سلامت امواج داشت، این رشته که شاید کمتر اسمش شنیده شده باشد درباره‌ی امواج و تاثیر آن ها بر سلامتی جسم و روان انسان است. در این رشته به طور مثال بررسی می‌شود که امواج وای فای چه تاثیری بر بدن انسان دارند.

این کارشناس یقین داشت که اگر در خانه‌ای 24 ساعته مودم وای فای روشن باشد بچه‌های این خانه در آینده توانایی فرزندآوری نخواهند داشت که این حداقل آسیبی است که امواج وای فای به ما می‌زنند. می‌توان گفت که یک ترور آهسته و نامحسوس در حال اتفاق افتادن است. و بعد برای جناب مومن نسب تا 35 بیماری را می‌شمارد که به علت امواج به وجود می‌آیند.

در بحث دیگری اظهار می‌دارند که در سال 89 اوباما در پیام نوروزی گفت :«ما ایران را یک تحریم فلج کنندهۀ بی سابقه خواهیم کرد» اما جالب است که در همان سال تعداد زیادی تلفن همراه هوشمند به همراه هزاران اپلیکیشن که از پیوست‌های فرهنگی همین محصول است وارد کشور می‌شوند. هر گاه در خانه‌ای گوشی‌های تلفن هوشمند وارد شدند انسان‌های آن خانه تبدیل به غارنشین‌های مدرن می‌شوند، هر کس در گوشه‌ای گوشی خود را به دست می‌گیرد.

با ورود گوشی‌های تلفن همراه به خانه بذر تردید در دل‌ افراد خانواده کاشته میشود، زن از شوهرش، پسر از پدرش، دختر از مادرش و همین طور إلی آخر همه صفحۀ گوشی را از هم پنهان می‌کنند. گوشی‌های شخصی سبب بروز مشکلات اجتماعی و اخلاقی متعددی می‌شوند.

آمارهایی دربارۀ شبکه‌های اجتماعی که از موسسه معتبر Covenant Eyes ارائه شده:(این مؤسسه مبنای تغییر قانون آمریکا هم هست):

افرادی که در شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشته‌اند 218 درصد بیشتر از دیگران در دنیای واقعی به زنا دچار شده‌اند، چرا که شبکه‌های اجتماعی قبح روابط فرد را با جنس مخالف می‌شکنند.

68 درصد طلاق‌ها به علت آشنایی زن یا شوهر با جنس مخالف در فضای مجازی و خیانتِ به دنبالۀ آن بوده‌اند

56 درصد طلاق گرفته‌ها فیلم‌های مستهجن دیده‌اند و از حیث روانی خواستار تنوع جنسی بوده‌اند

60 درصد دختران و 90 درصد پسران حتما فیلم‌های غیر اخلاقی دیده‌اند.

آقای مومن نسب در مورد ایران هم آمارهای قابل توجهی دارند؛ امروزه در ایران 62 میلیون کاربر فضای مجازی وجود دارد که روزانه به طور متوسط حدود 8 الی 9 ساعت از وقت خود را در آن صرف می‌کنند.

روح الله مؤمن نسب اذعان می‌کند که گوگل نقش دلال در تبادل اطلاعات را ایفا می‌کند و هر کلیک، واحد پول محسوب شده و باعث خروج ارز از کشورمان می‌شود. به همین جهت در برخی کشورها مالیات بر کلیک دارند و پول مجازی موضوعیت دارد.

البته که هیچ وقت سخنان آقای مؤمن نسب به مذاق منافقین و مزدوران قلم به دست خوش نمی‌آید. یکی از سایت‌های معلوم الحال به دنبال تخریب شخصیت جناب مؤمن نسب مطالبی منتشر کرده که نمی‌داند اسم آقای مؤمن نسب عبدالله است یا روح الله! یا که سایتِ آماری که در حرف‌هایشان اشاره می‌کند فمیلی سیف(family safe) است یا که سیف فمیلی (safe family)؟ نویسندۀ این مطلب سعی کرده با مغلطه‌های سطحی و ناشیانه‌اش سخنانی بی ربط بزند که به شدت ضعیف عمل کرده.

روشنگری‌های آقا روح الله در مورد تلگرام هم خواندنی است: تلگرام متعلق به کسی است که نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به صراحت درباره‌اش  می گوید: «شما برادر من هستید و توانسته اید به امنیت رژیم صهیونیستی کمک ویژه‌ای بکنید».

امروزه تلگرام همان ویژگی‌هایی را دارد که ویروس‌های آنان در گذشته داشتهاگر دیروز یک ویروس بر روی هستۀ گوشی موبایل می‌نشست و اطلاعات گوشی و کامپیوتر را سرقت می‌کرد حالا امروز همین تلگرام دارد همین عمل را انجام می‌دهد. از طرفی اکانت‌هایی  که خلاف منافع رژیم  صهیونیستی هستند را حذف می کنند که نمونۀ آن در روز قدس دیدیم که پیام‌هایی از طریق این نرم‌فزار یا بهتر است بگوییم بد افزار ارسال می‌شد که جلوی چند حساب کاربری را گرفت و البته برای خود بنده هم رخ داد.

یک مطلب نامناسب به سرعت در تمام این شبکه دیده می‌شود ولی ده‌ها و هزاران مطلب خوب قابل مشاهده نیست و این خاصیت تلگرام و اینستاگرام است.

وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی در مورد یکی از نرم افزار‌ها می‌گوید که ما توانستیم ازاین نرم افزار به میزانی درآمد کسب کنیم که سیاست بایکوت اسرائیل در اروپا را منحل کنیم. یعنی در واقع با عضویت هر نفر در تلگرام‌، اینستاگرام و …حدود ۱۴۵ دلار ارز وارد صندوق‌های مالی رژیم صهیونیستی می‌شود که با این سرمایه، رژیم صهیونیستی ارتش خود را قوی‌تر کرده و فلسطینی های بیشتری را خواهد کشت.

با عضویت هر نفر در تلگرام و اینستاگرام و دیگر برنامه‌های اسرائیلی، رژیم صهیونیستی ۵۰ گلولۀ مرغوب آمریکایی خریداری کرده و به سینۀ کودکان فلسطینی شلیک می‌کند. از طرفی با هر کلیکی که داخل محیط نرم افزار می‌شود بین چهار تا 20 سنت(Cent) به رژیم صهیونیستی اهدا می‌شود که شما خودتان حساب کنید که اگر هر دلار ۱۰۰ سنت باشد ما با هر کلیک چقدر کمک کرده‌ایم.

آقای روح الله مومن نسب سابقۀ کار اجرایی را در کارنامۀ خود دارد؛ ایشان مدتی مسئولیت معاونت قرارگاه بصیر را بر عهده داشته است. همچنین نویسندۀ موفقی است که ید طولایی در زمینۀ وبلاگ نویسی دارد. وی سابقۀ حضور و مصاحبه‌های متعددی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی هم دارد.

سلام.درآمد گوگل تنها از طریق گوگل ادز (تبلیغات کلیکی گوگل) می باشد و به واسطه جست و جو پولی کسب نمی کند
اون که بحثش جداست آقا جون
گوگل تلگرام فیس بوک و...
با فروش اطلاعات کاربرانش به سرویس های اطلاعاتی در آمد داره
خود مدیر گوگل اذعان میکنه ما اطلاعات کاربران رو نگه میداریم 
بعد بر اساس قانون میهن پرستی اطلاعاتمون رو به دولت میدیم.
این جور مواقع ازشون بپرس مطلب شما توی چه پرونده ای قراره کار بشه
و ازشون محور بگیر حتما
ما نه تونستیم روی یک اپلیکشین ایرانی تمرکز کنیم و سروش که روش تمرکز شد آشغال به تمام معنا بود
نه تونستیم تلگرام رو فیلتر کنیم و اۀان هم هاتگرام و طلاگرام همچنان دارند بدون فیلتر ادامه میدن
تنها کاری که کردیم کانال حضرت اقا رو منحل کردیم و هر چه بچه حزب اللهی بود کشوندیم توی اپلیکشین داخلی
یک واتیکان زدیم برای خودمون
الآن هم برای فرهنگ سازی چاره ای نیست که اونجاها فعالیت کنیم
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
Designed By Erfan Powered by Bayan