ســکــوت

برای شهید محمد تولایی

طلبۀ مشهدی شهید محمد تولایی را در خیابان با چاقو زدند و در روز متعلق به حضرت علی اکبر در روی تخت بیمارستان جان داد و باز صدایی از کسی در نیامد، حالا هم برخی نهادهای امنیتی حساس شده اند و فشار می آورند که نکند شهید محمد تولایی را شهید خطاب کنیم!! چه زیبا گفت امام انقلاب ما که «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا»

از قدیم ما طلبه‌ها صاحب داشتیم و داریم و حقیقت آن است هیچ بنی بشری غیر از حضرت صاحب الامر(عجل الله تعالی و فرجه الشریف) لیاقت  ندارد که چنین مقام شریفی را یدک بکشد.

امیدوارم این دوستان اراذل و اوباش دست از خشونت برندارند. (طبق قانون اظهار امیدواری تشویق به جرم نیست)، بلکه مانند قانون نیوتن از چیزی به چیز دیگر منتقل شود و آخوندهای لاکچری را به سزای عمل شان برساند.

آقا زاده‌های لاکچری زیر کولر گازی می‌نشینند و گوشی مارک دستشان میگیرند و آن طور، مراسم عمامه گذاری میگیرند

تا یکی مثل شهید محمد تولایی زیر دستگاه دیالیز برود و 3 فرزندش زانوی غم بغل گیرند و آن طور، در بایکوت خبری سلبریتی‌ها  تشییع شود.

جای تاسف داره واقعا
ان شاء الله خدا اجرشون بده
خدا بیشتر اجر بده آیت الله عظما مکارم و آیت الله نوری همدانی و آیت الله وحید و...
:)
وحید یامین پور: تیغی که سینه‌ی #محمد_تولایی را به خون نشاند، به بهانه‌ی بی‌کفایتی یک روحانی دیگر بالا رفته بود
#پیوست_پست
ممنون 
مخلصیم
عالی بود.
نطر لطفتونه 
کتابو بخون محمد حسین 
میکشمت
واقعا خبر دردناکی بود ...
شهادت یه بچه طلبه دردناک نیست 
دردناک اینه که حتی علما هم پشت طلبه ها رو خالی کردند
سلام
خوبه اینقدر دلتون پره ولی همه چیومیسپارید به آقاامام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف!
واقعاسکوت علما جایز نیست و نخواهدبود!
آخخخ گفتید روحانیون لاکچری!منم یه شوهرعمه روحانی دارم که هرچندماه یکبار ماشینش عوض میشه و ...اینقددر دوست دارم یه بار به حسابش برسم ولی هی میگم احترام عمه ام از بین میره!وقتی هم میریم خونه ش اینقدر سردبرخورد میکنم که دیگه خودش فهمیده ازش خوشم نمیاد وخداروصدهزاارر بارشکر دیگه فقط بهم یه سلام میکنه!امسال عیدغدیر قرارگذاشتم ازش عیدی نگیرمونگرفتم!
طلبه،چه فقیرش چه پولدارش باید درد جامعه و محرومان رو داشته باشند همانطور که رهبر راهشان:آقاامام صادق علیه السلام این درد راداشتند و درکنارش مرتب و(به قول امروزی ها)خوشتیپ بودند!
اصلا چه معناداره یه طلبه یه پیرهن زردجیغ زیر قبا و عبا بپوشه و بعدش یه عمامه سیاهم بذاره و بشینه توی ماشین شاسی بلند و ازکنار خونه همسایه اش که شاید محتاج نون شب باشه،بگذره!
بعضی وقتها به ماهاکه میخوایم همسرطلبه باشیم،ایراد میگیرند که مرض دارید بایه فقیر ازدواج کنید؟!ولی ازنظرمن این فقریه نعمت واقعیه که اون دنیا کمتر شرمنده باشی واین دنیا همدردباهمون کسایی باشی که هرروز میانو ازت سوالای فقهی وغیره میپرسند!این واقعانعمته!
سربزنید
خب شاید آدم جوری بشه پول زیاد توی دست و بال شوهر عمه تون باشه اما برای تیپ زدن و این جور رفتار کردن چه توجیهی داره من نمیدونم
شایدم مالش حلال باشه، مثلا قاضی باشه و خوب توی کفشش رو پر کنند ولی در چنین شرایطی که لباس طلبگی بر تن داره امیدوار ضربه اش رو بخوره 
من نمیدونم چرا چاقو کش رفته یه آخوند فقیر که میخواسته سوار پیکان بشه رو میزنه نه امثال این آخوندهای فاسد لاکچری رو
بکشید مارا ، ملت ما بیدار تر می شود

حتما می خونم کتاب رو
این سایت عضو شو:
https://www.goodreads.com
کمک میکنه به کتابخونی ات
روحش شاد
شهدا که شادن
ما خاکی ها موندیم و خاک بازی هامون
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
Designed By Erfan Powered by Bayan