ســکــوت

اهمیت انتخاب بازیگر

یک فیلم سینمایی دنیایی از رمز و رموز و موارد پنهان دارد که با یک نقد سطحی قابل فهم نیست. یکی از مواردی که در نقد فیلم مهم است انتخاب بازیگر است. این که اسم بازیگر چیست؟ نام واقعی اش چیست؟ چه گرایش جنسی‌ای دارد؟ لباس اش چگونه است؟ اجرا یا شیوه رفتارش چطور است خیلی اهمیت دارد.

به طور مثال در رمزگان جان فیسک که یکی از روش های تحلیل فیلم است درباره بازیگر این معیارها مهم است:

1- نام بازیگران 

2- انتخاب بازیگران

3- لباس بازیگران

4- اجرا یا شیوه رفتار

این مسئله همانند خیلی مسائل دیگر در فیلم های ایرانی مورد توجه قرار نگرفته فرض بفرمائید جواد عزتی یک جا در آینه بغل یک فقیر پایین شهری است در فیلم مدت معلوم یک جوان در کف و به دنبال صیغه و یک جا هم در ماجرای نیمروز در نقش یک اطلاعاتی است؛  در قسمتی از اکسیدان نقش کشیش مسیحی دارد و در آخر هم در فرشته ها با هم می آیند در نقش یک آخوند بازیگری می‌کند.

سینمای هالییود را اگر مشاهده بفرمائید مثلا شخصیتی مثل تام هنکس همیشه یک شخصیت علمی و عقلانی دارد. منظورم ساینتیست نیست بلکه منظورم این است که همیشه شخصیت حساب گری دارد.

یا کیانو ریورز که همیشه نقش های اکشن و جدی و اکثر اوقات متمایل به بودیسم دارد، کیانو ریورز واقعا در زندگی عادی هم به بودیسم متمایل است.

این از مواردی است که باید توجه بشود، نگاه کنید شخصیتی که نقش مختار ثقفی را بازی میکند جای دیگر در فیلم سبک رمانتیک است. آقا جدا ماذا فازاا

شنبه ۲۳ تیر ۹۷ , ۲۱:۵۲ سیّد محمّد جعاوله
سلام
مشخص نیس چه خبره
سلام پست مشخص نیست یا تو کشور
اگر تو کشوره که از بدیهیات نباید صحبت کرد
قابل مقایسه نیست سینمای سنتی و صنعتی...
به افرادی بگویید که خود را هنری می نامند و ادعا دارند
اوووووووووووووووووم ملتفتم
کنترات بر میدارم یه روز کل وبلاگتو میخونم
می بینم بخدا اگه بخونی
کلاً اینجا هیچی سرجاش نیست :)
احتمالا امروز یک تحلیل از این که چرا هیچی سر جایش نیست میگذارم 
چرا فرهنگ این طور شده 
و چرا گرانی و بدبختی های اقتصادی داریم
سلام
دوست عزیز ، بازیگر اسمش روی سرشه !! بازیگر یعنی کسی که نقشهای مختلف رو بازی می کنه . متوجه شدی ؟؟؟ بازی می کنه نه اینکه واقعا توی زندگی واقعی دقیقا مثل اون کاراکتر باشه . فقط نقشش رو بازی می کنه . همین . فکر نمی کنم بازیگر ایرانی دیده باشی که دوست داشته باشه همیشه فقط یک نقش رو بازی کنه . همشون علنا می گند ما دوست داریم نقشهای مختلف بازی کنیم . ضمنا جواد عزتی هر نقشی که بهش بدند خیلی خوب و عالی بازی می کنه . هیچ حاشیه ای هم نداره . کاملا اخلاقگرا هست . لطفا غیبت نکنید و با ابروی مردم بازی نکنید جناب طلبه !!!

لطفا در مواردی که تخصص یا دانش کافی نداری مطلب ننویس . در هر زمینه ای یک مطلب نوشتی . این اصلا خوب نیست . فقط روی زمینه ی تخصصی خودت مطلب بنویس . البته بدون تعصب .

شما همان کسی هستی که بدون سلام و علیک یکدفعه سر از وبلاگ (انگلیسی صامت) دراوردی و به یکی از پستهای آموزشی من گیر دادی و بیانیه ی سیاسی علیه زبان انگلیسی و نرم افزارهای امریکایی و اسرائیلی دادی که من همانجا جوابت رو دادم .

اینجا هم جوابت رو می دم . با حذف نرم افزارهای امریکایی و نصب نرم افزارهای بی کیفیت و جاسوس افزار ایرانی نمیتونی امریکا و اسرائیل رو شکست بدی .
تمام این نرم افزارهای وطنی و ملی که نصب کردی جاسوس افزارند . هم جاسوس افزارند هم بی کیفیت هم غیراستاندارد . خدا رحمتت کنه . چون استفاده از این نرم افزارها یعنی شنود و جاسوسی و بعد هم زندان و یا .....


لطفا قدری مطالعه کن و اطلاعاتت رو کامل کن بعد مطلب بنویس جناب روحانی بسیجی .

اینکه جهار تا کاربر مثل خودت پستهای عجیبت رو تایید می کنند دلیل نمیشه که خیال کنی از خدا و پیغمبر بیشتر می فهمی .

اگر واقعا روحانی هستی پس نباید غیبت کنی . خصوصا پشت سر افراد محترم و بی حاشیه . فردای قیامت نمی تونی جواب خدا رو بدی .

اگر خواستی میتونی با من مناظره کنی . شک نکن که شکستت می دم .

من آدمهای عجیب مثل تو زیاد تو زندگی ام دیدم . از مناظره با جنابعالی هیچ ابایی ندارم . اگر حرفی برای گفتن داری بیا تو وبلاگم اونجا جواب بده .

وبلاگ انگلیسی صامت:
http://muteenglish.blog.ir

منتظرتم زود بیا با هم مناظره کنیم . خوشحال می شوم از اینکه با ادمهایی مثل تو مناظره کنم . البته من بدور از هرگونه تعصب و احساسات و هیجان و با زبانی نرم و رفتاری متفکرانه مناظره می کنم . از مناظره کردن با شما لذت می برم .
هدفم تخریب تو نیست . فقط می خواهم یکسری اطلاعات بهت بدم تا روشن شی . میتونیم باهم دوستانه بحث کنیم . نگران نباش . من تو فضای مجازی کاملا مودبانه و محترمانه با مردم حرف می زنم مگر اینکه طرف مقابل عمدا منو تحریک کنه که این هم راه حل داره .

فعلا خداحافظ .
سلام آقا وحید
آن گیر دادن به نرم افزار های زبان انگلیسی اصلا گیر دادن نبود :D یعنی به نوعی اتفاق بود
یعنی من یک متنی رو کپی میکردم در حدود 30 تا وبلاگ که دوستان بدونند اینستاگرام و تلگرام نرم افزارهای جاسوسی هستند
حالا شانس وبلاگ شما بحث نرم افزار انگلیسی داشت

من به نرم افزارهای انگلیسی گیر ندادم، مگر همه شان جاسوسی و یهودی اطلاعاتی است؟
من که ادعا میکنم این ها اطلاعات ما را میدزند مدرک دارم حرف های مدیر گوگل رابرت اشمیت رو دارم که میگه اگر ما اطلاعات تون رو میگیریم و ذخیره میکنیم بعدا بر اساس قانون پترویت اون رو به سرویس های اطلاعاتی تحویل میدیم
شما که به سرویس داخلی بدبین هستی چه دلایلی براش داری؟ کودوم مدرک رو داری؟

اکثر حرف های فضای مجازی رو که من میزنم از استادی شنیدم که 20 ساله فقط داره روی فضای مجازی تحقیق میکنه نه دو تا مطلب کپی و پیزوری فضای مجازی
کسی که عمرشو گذاشته توی این راه

شما که ادعای مطالعه و تخصص ات میشه
چقدر درباره سینما مطالعه کردی که میخوای نظر منو نقض کنی؟ اصلا اسم جان فیسک به گوشت خورده

هر کجای وبلاگ رو خواستی بگو تا براش بهت منبع بدم
تمام پست ها حرف های متخصصین یا از روی کتاب هستند

اسرائیل خودش داره نابود میشه نیازی نیست ما نابودش کنیم
آمریکا هم خیلی وقته که از بین رفته

فقط تفکرات شون مونده که افتاده به جون مردم نا آگاه کشورمون

من وقاعا ازتون ممنونم که بهم مفهوم غیبت رو آموزش میدید
یاد سقط شده های فتنه 88 و مجاهدین خلق میافتم که الآن شهید میخوننشون

غیبت چند تا شرط داره
اولا عیب طرف باشه
دوما طرف راضی نباشه
سوما کسی ندونه

XD واقعا از کجای این پست غیبت استخراج کردی وحید من؟
شما تخصص ات چیه؟

نرم افزارهای داخلی هر چقدر هم بی کیفیت
من پامو توی زمین دشمن نمیزارم

مارک زاکربرگ یهودی یکی از پولدارترین آدم های جهان این ثروتش رو از چه طریقی در آورده؟ از راهی غیر از فروش اطلاعات؟ یک بخش کوچکیش مربوط به تبلیغات میشه

شما اصلا منطق خوندی ادوات جدل میدونی چیه که میخوای با من مناظره کنی؟ شما اول سوادتو به من اثبات کن.
این متن رو نوشتم و از قبل هم میدونستم که اقناع نمیشی
سلام
دوست عزیز:
1- کپی کردن یک متن و ارسال اون به وبلاگها و سایتها نوعی اسپم محسوب میشه . من می تونستم خیلی راحت اولین پست شما رو بعنوان هرزنامه معرفی کنم یا حذفش کنم ولی جواب دادم . لطفا یادت باشه این شیوه ی اطلاع رسانی نوعی اسپم محسوب میشه . لازم نیست کل سایتها و وبلاگها رو از جاسوس بودن نرم افزارهای خارجی باخبر کنی . همه ی مردم دنیا از جمله ایران بخوبی می دونند که این نرم افزارهای خارجی جاسوس افزارند . فرقی هم نمی کنه که ویندوزی باشند یا لینوکسی یا اندرویدی . همشون جاسوسند . بله تلگرام و واتساپ و اینستاگرام و کل نرم افزارهای خارجی جاسوسند مگر اینکه خلافش ثابت بشه که خلافش رو یک مهندس نرم افزار میتونه ثابت کنه اونهم از روی زبان قدرتمند اسمبلی . یعنی از طریق مهندسی معکوس نرم افزار .
فقط با مهندسی معکوس نرم افزار که اصطلاحا به اینکار کراکینگ گفته میشه می تونیم بفهمیم کدوم نرم افزار جاسوس هست کدوم جاسوس نیست .
2- موضوع وبلاگ من ، نرم افزارهای انگلیسی نیست . من داشتم روش برنامه نویسی با زبان Plain English Programming را آموزش می دادم که تو مبحث روتینها در زبان برنامه نویسی انگلیسی اون پست شما رو دیدم و تعجب کردم . درواقع این ، نوعی زبان برنامه نویسی محسوب میشه نه نرم افزار تولید کشورهای غربی .

3- درمورد جاسوس بودن گوگل و سرویسهایش با شما هم عقیده هستم . بله همه ی این سرویسهای گوگل و مایکروسافت و اپل و حتی کنونیکال جاسوس هستند . حتی توزیعهای لینوکس مثل اوبونتو و کالی لینوکس همشون جاسوس هستند . در این مورد هیچ مخالفتی با شما ندارم .

4- در مورد سرویس داخلی ، کافیه توافقنامه ی اون سرویس رو بخونی . خیلی راحت میگه ما هر زمان که مقامات محترم دستور بدهند اطلاعات شما را در اختیار اونها قرار می دهیم !!! این خودش یعنی جاسوسی حتی اگر واقعا هیچ عمل جاسوسی انجام نشه . چه تضمینی هست که همین الان این حرفهای بین من و شما توسط سرویسهای داخلی شنود نشه و من فردا سر از ناکجاآباد در نیارم ؟؟؟
تا جاسوسی نباشه ، اون سرویس نمی تونه به من و شما خدمات برسونه . بسیاری از این خدمات براساس سالها جاسوسی ارائه شده اند . یعنی از طریق جاسوسی نیازهای کاربران را می فهمند و می سنجند و بعد خدمات می دهند و البته جاسوسی هم می کنند . فرقی هم نمیکنه که سرویس داخلی باشه یا خارجی . اصلا همین موتورهای جستجوگر خودشون خدای جاسوسی هستند . حالا چه گوگل باشه چه گیگل چه پارسی جو چه بینگ و ...
اصلا جاسوسی یعنی اینکه این موتور جستجوگر به دنبال اون کلمه ای میگرده که شما به دنبالش هستی . حدس می زنم که مخالفت می کنی .


5- این استاد شما مهندس کامپیوتره یا تحلیلگر مسائل سیاسی یا هردوتاش؟؟؟

ایا استاد شما با روشهای مختلف هک و کرک و مهندسی معکوس آشنا هستند ؟؟؟
آیا ایشون با زبان برنامه نویسی قدرتمند اسمبلی، نرم افزار ویندوزی یا سیستم عامل جدید نوشته اند ؟؟؟
آیا ایشون تونستند روش کار باج افزارهای واناکرای و پتیا رو کشف کنند؟؟

آیا ایشون انالیزور کامپایلرهای زبان اسمبلی هستند؟؟؟

آیا ایشون اصولا می دونند چطوری میتوان به جاسوس بودن یک نرم افزار پی برد؟؟

آیا ایشون روش برنامه نویسی با زبان ماشین ( مبنای هگزادسیمال) رو بلدند؟؟؟
آیا ایشون تاکنون با زبان ماشین و از طریق Hex editor برای ویندوز نرم افزار نوشته اند؟؟؟

آیا ایشان می توانند یک سیستم عامل کامل که با زبان اسمبلی نوشته شده باشه رو برای ما تشریح کنه و نقاط ضعف و قوت این سیستم عامل رو برای ما شرح بده ؟؟؟

آیا ایشان می دونند که ساینا و سایر نرم افزارهای ایرانی درواقع از طریق مهندسی معکوس نرم افزارهای خارجی ایجاد شده اند و اصلا بومی نیستند ؟؟؟
آیا ایشان از حقه ها و کلکهای مهندسین محترم کامپیوتر در ایران باخبرند؟؟؟؟

آیا ایشان می دانند که سیستم عامل بومی قاصدک از روی لینوکس کوبونتو ساخته شده است؟؟؟

آیا ایشان می دانند که کالی لینوکس که لینوکس تخصصی هکرهاست از خود هکرها هم جاسوسی می کند و گروه سازنده ی این لینوکس با شرکت مایکروسافت ساخت و پاخت کرده اند و مایکروسافت حامی مالی این گروه است ؟؟؟
اگر این مزایا در استاد محترم شما وجود دارد لطفا اسمش رو هم ببر بلکه من در خدمت ایشون تلمذ کنم و چیزهای جدید یاد بگیرم. من از یادگیری علم لذت می برم . الان هم درحال یادگیری علم هستم . من هنوز در اول راهم . و از بچگی از کشف یادگیری علم لذت می بردم .الان هم از یادگیری علم لذت می برم چون می دانم که نه من و نه شما و نه استاد شما و نه هیچ انسان دیگری کامل نیست و همیشه باید چیزهای جدید یاد بگیریم .

6- در حدی در مورد سینما مطالعه کرده ام که بفهمم که بازیگر ، بازیگر است یعنی فقط نقش بازی می کنه . اینکه چارلی چاپلین و بسیاری از کمدینهای سینمای کلاسیک ، یهودی بودند به من ربطی نداره . اگر نام این بنده ی خدا بگوشم نخورده حداقل هزار تا فیلم امریکایی دیدم و می دونم که بسیاری از این ستاره های هالیوود یا همجنس گرا هستند یا گرایشهای فراماسونری دارند یا حامی صهیونیست هستند . من بجای کتاب از اینترنت استفاده می کنم که اطلاعات دقیقتر و بروزتری به من میده . لازم نیست کل فضای خانه ام را با کتابهای حجیم و سنگین که خیلی راحت پاره و کثیف و بلااستفاده می شوند پر کنم . هرچی بخواهم انلاین می بینم و مطالعه می کنم . نیازی به کتاب نیست . نظر شما را در مورد سینما نقض نکردم فقط یک واقعیت بدیهی و اشکار رو گفتم . بازیگر فقط نقش بازی می کنه . همین . دین و مذهبش به من مربوط نیست . چون قرار نیست افکار و عقاید بازیگران را تایید یا تکذیب کنم. پس نگران نباش بازیگران سینما نمی تونند منو از راه بدر بکنند .
تا زمانیکه من و شما و بقیه ی کاربرها از ویندوز و لینوکس و مک و اندروید و آی او اس استفاده کنیم نه اسرائیل نابود میشه نه امریکا . فقط یک سیستم عامل کاملا بومی و مستقل که وابسته به هیچ دولتی نباشه و از صفر تا صد توسط مهندسین ایرانی و با فکر و طرح خودشون و بدون کپی برداری و بدون مهندسی معکوس ، ساخته شده باشه میتونه موجبات نابودی امریکا و اسرائیل و انگلیس رو فراهم کنه . الان جنگ ِ نرم افزار و هک و فضای مجازی می باشد . مردم کشور ما ناآگاه نیستند دوست عزیز . اینکه همه رو نادان فرض کنی و خودت رو عاقل بدانی یعنی ......
لطفا به مردم ایران توهین نکن جناب طلبه .
یادت باشه آدم عاقل اون کسی هست که همه ی مردم رو از خودش عاقلتر و زیرکتر بدونه و هرگز کسی رو مسخره نکنه و احمق فرض نکنه . یعنی با خودش بگه همه از من زیرکتر و باهوشترند پس نباید هیچکس رو دستکم بگیرم .

7- غیبت هزاران حالت داره . حتی ایما و اشاره هم نوعی غیبت است . شما می تونستی بدون نام بردن از نام فلان بازیگر دقیقا از کلمه ی فلان بازیگر استفاده کنی . اینکه مشخصا نام و عکس یک انسان مشهور رو توی وبلاگ ذکر کنی یعنی غیبت . ما مردم ِ ایران ، احمق نیستیم . یک عمر پای درس علما نشستیم . کتابهای شهید دستغیب رو خوندیم . کتابهای شهید مطهری رو خوندیم . پس بیسواد نیستیم و مفهوم غیبت رو می دونیم .

8- عبارت "سقط شده های فتنه ی 88 " خودش نوعی توهین است . اسلام می گوید حتی به کافر حربی توهین نکن . حتی اگر قرار است یک قاتل یا فتنه گر یا اغتشاش طلب را اعدام کنی فقط اعدامش کن ولی توهین نکن .
از یک طلبه بعیده اینقدر راحت از الفاظ وحشتناک و آتشین استفاده کنه . شما حق داری در مقام یک قاضی حکم اعدام صادر کنی اما حق نداری به مجرم توهین کنی . من متخصص هیچ و پوچم !!! من یک بیسوادم که دارم با منطق خودم با شما که استاد حوزه و دانشگاه هستی مناظره می کنم . لازم نیست 40 سال از عمرم را توی حوزه صرف کنم تا شاید بتوانم با یک استاد حوزه و دانشگاه بحث کنم . تجربه خودش بزرگترین تخصصه دوست عزیز . گفتم که امثال شما را در زندگی ام زیاد دیدم و فقط یک لبخند زدم .
خیال نکن 40 سال درس خواندن در حوزه شما را به قویترین مناظره کننده ی دنیا تبدیل می کنه . تجربه پدر علمه .

9- دوست عزیز همه ی کاربران دنیا خیلی وقته که پاشون تو زمین دشمن هست و خودشون هم این حقیقیت تلخ رو می دونند . شما استثنا نیستی . از روزی که کامپیوترت رو روشن کردی تا روزی که گوشی هوشمند به دست گرفتی و وارد وب شدی یعنی ورود به زمین دشمن . همه ی ما کاربران قربانی استکبار نرم افزاری هستیم .

10- فروش اطلاعات یک امر کاملا عادی در دنیای فناوری اطلاعاته . همه تو دنیا اینکار رو دارند انجام می دند . اختصاص به مارک زاکربرگ نداره . ربطی هم به یهودی و یا مسیحی یا مسلمان بودنشان نداره . شما فناوری اطلاعات رو با دین و مذهب و سیاست قاطی کردید .

11- منطق من منطق 0 و 1 زبان ماشین هست !!!!!
لازم نیست ان منطق رشته ی علوم انسانی را بخوانم. منطق دیجیتالی بهتر جواب میده . میدونم که این حرفم رو اصلا قبول نمی کنی و میگی ادمها کامپیوتر نیستند که با 0 و 1 درموردشون قضاوت کنیم .
ادوات جدل در دنیای امروز همین 0 و 1 هست. دوست عزیز . کمی از حوزه ی علمیه بیرون بیا و وارد دانشگاههای تخصصی کامپیوتر بشو تا با ادوات جدید جدل و بحث و مناظره آشنا بشوی .
سواد من سواد کامپیوتری هست . یعنی بازهم همون 0 و 1 . میدونم که مخالفت می کنی . کلا بین کارشناسان علوم انسانی و کارشناسان علوم مهندسی همیشه همین دعواها و بحثها بوده و هست و خواهد بود. به هیچ جایی هم نرسیده . فقط دلخوری و کدورت و نفرت از همدیگر .

از کجا می دونی که اقناع نمی شوم؟؟؟ . شاید قانع شدم . کسی چه میدونه . من که گفتم یک انسان بیسوادم که سوادم فقط در زمینه ی 0 و 1 هست . و می دانم که ادمها کامپیوتر نیستد و ایکاش ما ادمها کامپیوتر بودیم . من حاضرم با میلیاردها 0 و 1 زبان ماشین سروکله بزنم ولی حتی با یک انسان سروکله نزنم .
من کتابهای مذهبی و دانشگاهی زیاد خوندم . بخصوص کتابهای شهید دستغیب و شهید مطهری و کتابهای موسسه ی درراه حق . . برنامه ی سمت خدا را هم هر روز می بینم و استفاده می کنم . خودم قاری قران هستم هرجند لیاقت نداشتم به ایات قران عمل کنم.
لازم نیست با کلمات تخصصی رشته های حوزوی مرا بترسانی . چون چند تا از کتابهای حوزوی را خوانده ام . کتابهای رشته ی الهیات گرایش قران و حدیث را هم خوانده ام . پس ، از دور دستی بر آتش دارم .
سواد من تجربی هست دوست عزیز . من مغزم را دربست در اختیار مهندسین و پزشکان و روحانیون و سایر اساتید محترم دانشگاه و حوزه قرار نمی دهم . من فکر می کنم و مطالعه می کنم . اجازه نمی دهم که افکار و گرایشات فلان استاد دانشگاه یا حوزه باعث جمود فکری بشه . خودم تحقیق می کنم . در مورد رفتار شما و دوستانتان هم فکر می کنم و سعی می کنم مطالعه کنم . بهرحال هیچکدام از ما کامل نیستیم و نباید ادعای کامل بودن کنیم . غرور ، یک آفت برای دانش ِ ناقص ِ ما ادمهاست . من مستقل هستم و به هیچ حزب و جناح سیاسی وابسته نیستم. از اغتشاشگران و فتنه گران بیزارم و هرگز آنها را تایید نمی کنم به کسی هم انگ نمی زنم . سرم توی لاک خودم هست . کاری به خیر و شر کسی ندارم . یک ساعت فکر بهتر است از 70 سال عبادت .
اگر قانع شدی که چه بهتر و گرنه من حاضرم بازهم با شما مناظره کنم اما نه با ادوات جدل و بحث و علوم کلام و منطق و فلسفه و ......
بلکه با تجربه و تفکر و اندیشه و مطالعه و تحقیق . بالاخره هرکسی برای مناظره کردن سبک خاص خودش رو داره . لازم نیست حتما استاد حوزه باشم .

به امید دیدار دوست عزیز
موفق باشید .

http://muteenglish.blog.ir
وبلاگ انگلیسی صامت
1- بله اسپم بود شما گزارش نمیدادید دیگران گزارش میدادند
2- هر چی که بود مرتبط بود که پیام اسپم شده رو به خودتون گرفتید
3- متشکرم از این هم نظری تون با من
4- جاسوسی منظورم کوکی یا کلمه جست و جو نیست، فیلم گرفتن و ضبط کردن صدا تا حدی که یکی از جاسوس هاشون اذعان میکنه ما حتی اسم دارویی که شما هم میخورید رو میدونیم
سرویس داخلی نوشته در اختیار کسی اطلاعات تون قرار نمیگیره مگه به حکم قضایی/ اگر کسی خلافی چیزی بکنه براش حکم صادر میکنند این بحث تهمت های جاسوسی سرویس های داخلی عملیات روانی اتاق دشمن بوده.
به قول مومن نسب به مجری منوتو: اگر کسی کاری کرده باشه میترسه بیاد توی سیستم داخلی.
5- استاد روح الله مومن نسب اوستا هست حسابی توی تلویزیون هم آوردنش خواستی اسمشو سرچ کن مطالبشو بخون خواستی هم شماره اش رو میدم باهاش صحبت کن
6- اخوی صنعت سینما که این بودجه خوفناک روش گذاشته میشه چیزی فراتر از هنر برای هنر و نگاه فرمالیستیه هزار تا مفهوم پشتش خوابیده تو اینترنت آخه چی پیدا میکنید؟ فوقش مطالب فرمالیستی یا ترجمه نقد های خارجی واقعا این قسمت حرفتونو یک بار خودتون بخونید متوجه میشید دو از عقلانیت دارید خرف میزنید
7-اخوی من شرایط غیبت رو گفتم اون غیبت نبود باو حاجی شما توی خبرگزاری هم از مثلا اقای رفسنجانی یا روحانی صحبت میشه رو هم غیبت میدونی؟ نکنه منم الآن دارم غیبت تونو میکنم؟ برید خواهشا شرایط فقهی غیبت رو بخونید
8- والا من ادعای خاصی ندارم، من گفتم که همه مطالبم از کتب و متخصصینه، و هر چیزی که خوندم و شنیدم و بهش یقین دارم رو بازنشر میدم کی گفته من خیال میکنم شاخ علما و فلانم xD نچسبون به ما
سقط شدن همون معنای مردن بیهوده رو میده من دقیقا این لفظ رو طبق معناش استعمال کردم فحش هم نبود شاید شما اون کسی که زنشو میگذاره بره بیرون و آرایش کنه رو هم دیوث نمیدونید؟ این اسمشه اسمش.
9- اینو هم میدونم وقتی از سروش هم استفاده کنیم باید دیتا بره توی ویرجینای آمریکا و برگرده ولی کار جاسوسی برایشان به راحتی اینستا و تلگرام و... نیست. ولی ما با این نرم افزارها طبق طبیعتش همه چی مون رو میدیم دست دشمن.
10- فروش اطلاعات رو گفتم توی نرم افزارهای داخلی رو اثبات کنید با مدرکی چیزی. این طوری که نمیشه. بخوایید طی حرف عوام که میگن فلانی اطلاعاتو میده دست سپاه که نمیشه دقیق بهم بگید کجا خوندید و کودوم منبع بهتان گفته که نرم افزار داخلی جاسوسی است بگید من تا من کلا قید فضای مجازی رو بزنم
11- عزیز من شما پر حوصله ترین آدم جهانی که از قضا در بیان هم فعالیت داری :D
منطق اصولی داره علم منطق و جدل ادواتی داره شما حرف های این شماره آخرت دیگه شبیه حماسه ها بود که منطق من منطق 0 و 1 هست. 

من متشکرم که یک عالمه حرف هایی که اصلا به من ربطی نداشت رو به من ربط دادید مثل این که من همه رو نفهم فرض میکنم یا احساس خود برتر بینی دارم یا فلان
نگو عزیز من همون کتاب های شهید دستغیب رو خوندید تهمت گناه کبیره است

من گفتم مردم نا آگاه درست هم گفتم، نگفتم مردم بی عقل یا بی فکر گفتم نا آگاه، مردمی که وقتی سرانه مطالعه ایران 2 دقیقه است و تنها منبع صحبت هایشان همین فضای مجازی است و برای هر حرفی به درستی و غلطی اون تحقیق نمیکنند و خیلی چیزها رو بدون تحلیل می پذیرند میشود گفت نا آگاه

خسته نباشید از این همه نوشتن
سلام

دوست عزیز ، امیدوارم جوابیه ی قبلی مرا خوانده باشی . در ادامه باید بگویم اگر می خواهی از سالم و بی خطر بودن یک نرم افزار یا سرویس مطمئن شوی باید مهندسی معکوس بلد باشی . باید برنامه نویس زبان اسمبلی و ماشین باشی (ترم هفتم کارشناسی مهندسی کامپیوتر) . باید با هگز ادیتورها (Hex Editor ) بصورت حرفه ای کار کرده باشی . باید با معماری نرم افزارها کاملا آشنا باشی . باید بگردی ببینی کدام فایل ، داره اطلاعات جنابعالی رو سرقت می کنه و به اونور دنیا می فرسته . یعنی خودت شخصا باید اینکارها را انجام بدهی . اینکه فلان مهندس کامپیوتر بعنوان استاد ِ جنابعالی مدعی است که 20 سال است فضای مجازی را قورت داده و از همه چیزش خبر داده اصلا دلیل منطقی برای صحبتهای شما نیست .

تا خودت آستینها را بالا نزنی (!!!) و با زبانهای ماشین و اسمبلی عملیات مهندسی معکوس را روی تک تک فایلهای سیستم عامل و نرم افزارهای شبکه های اجتماعی انجام ندهی نمی توانی ادعا کنی که فلان سرویس داخلی یا خارجی جاسوس افزار هست یا نیست .
(من شخصا بسیاری از نرم افزارهای ویندوزی را با هگز ادیتور انالیز کردم و ردپاهای فراوانی از جاسوسی کشف کردم . در مورد نرم افزارهای شبکه های اجتماعی اندروید هم عملا چیزهایی دیده ام که دال بر جاسوس بودنشان هست ) .

باید خودت عملا وارد گود شوی و تماشاچی نباشی . به کتابها و مقالات و جزوات فلان مهندس کامپیوتر از فلان دانشگاه معتبر ایرانی یا خارجی استناد نکن . به تجربه ی عملی خودت و هرچیزی که با چشمانت دیدی استناد کن .

سعی کن ذهنت را باز کنی و شخصا تحقیق و مطالعه و آزمایش کنی . نگذار استاد حوزه یا دانشگاه ذهن تو را تسخیر کند و اطلاعات قدیمی را توی مغزت فرو کند .
من توی مملکت ایران مهندس کم سواد و پزشک کم سواد و ..... کم سواد زیاد دیدم و می بینم و خواهم دید . چون همشون ذهنشون رو در یک قالب بسته و کلیشه ای و محدود یعنی دانشگاه و ..... محصور کرده اند و به خودشون زحمت تحقیق و مطالعه و آزمایشات عملی نمی دهند و از کسب تجربه ی عملی در محیطهای واقعی خوششون نمیاد. چون می گند ما استاد هستیم و نیازی به ازمایش نداریم !!!!

دقیقا مثل حضرتعالی که استاد حوزه هستی و سعی داری با الفاظ پیچیده ی عربی و حوزوی منو به چالش بکشونی و غرور و عُجب در رفتار و نوشتارت کاملا پیداست . حرفی نیست هرچقدر دلت خواست منو به چالش بکشون .
خوشحالم که تا به حال پایم به دانشگاه و حوزه و اموزشگاه و ..... باز نشده است . اینطوری ادم راحتتر می تونه تحقیق و مطالعه کنه و چیزهای جدیدی کشف کنه که توی هیچ دانشگاه یا اموزشگاهی به ادم یاد نمی دهند.

تکرار می کنم : تجربه پدر علمه ....

راستی یک سوال: آیا من جزو سقط شده های فتنه ی 88 هستم ؟؟؟!!!

جالبه . پس یادت باشه اگر من زنده شدم و مجددا سقط شدم حتما بگو فلانی به هلاکت رسید .

ضمنا یادت باشه که حضرت امام خمینی (ره) در دهه ی شصت فرمودند:
(( همه ی ما نیاز به نصیحت داریم )) .

این رو هم بدون که من اصلا اهل سینما و فیلم و سریال نیستم . و از بسیاری از این شومن های تلویزیونی که با خنداندن مردم ذهن آنها را از حقایق جامعه و اندیشیدن باز می دارند بدم میاد .

دوست عزیز ، من از بچگی عاشق علم و کشف حقایق بودم و تفکر می کردم .
در خانواده ای کاملا مذهبی و حتی خشک مقدس بدنیا اومدم .

از بسیاری از بازیگران بی اخلاق و حاشیه دار سینما و تلویزیون بدم میاد . از سینما و فیلمها و سریالهای اجتماعی بیزارم .

از بچگی از سینما و فیلم بیزار بودم و هنوز هم بیزارم . تا حالا هیچوقت پایم به سینما باز نشده .

رفتارها و عقاید و کردارهای بسیاری از هنرمندان و اهالی سینما را اصلا تایید نمی کنم . چون در خانواده ای مذهبی بدنیا اومدم و خوب می دونم که این افراد افکار عجیب و بعضا منحرف کننده ای توی ذهنشون دارند و عملا خیلی وقتها بحای مرجع تقلید برای ما مردم فتوا صادر می کنند .

اما خب در میان انبوه بازیگران بی اخلاق ایران ، تعدادی بازیگر متعهد و با اخلاق هم پیدا میشه . اینجا بود که گفتم غیبت نکن . وگرنه اگر کسی علنا فساد اخلاقی داشته باشه و با ابروی خودش در جامعه علنا بازی کند غیبت کردنش مجاز است . البته در حد یکی دوبار . نه انقدر زیاد که زندگی را بر او حرام کنیم . این نوعی حق الناس است . ضمنا حریم خصوصی بازیگران همانند حریم خصوصی سایر مردم است و اسلام به حریم خصوصی و ابروی مردم شدیدا حساس است و تاکید می کند که ما مسلمانها با ابروی مردم بازی نکنیم . که متاسفانه بازی می کنیم . وای بر ما . وای بر من و بر همه ی کسانی که خودشان را عقل کل می دانند اما حرفها و رفتارهای احمقانه از انها سر می زند .

وای بر ما که تجسس در زندگی دیگران ، بخشی از سرگرمیهای ما شده است .

اسلام پر از خط قرمزهای مختلفه . یادت باشه دوست عزیز هر عمل خیر یک روحانی دوبرابر یک ادم معمولی پاداش داره و هر عمل شر نیز دو برابر مجازات داره .

اگر این حرفهای مرا صرفا بخاطر اینکه من استاد حوزه نیستم و شما استاد حوزه هستی رد کنی و به چالش بکشانی عملا مرا به چالش نکشاندی بلکه دین اسلام را به چالش کشانده ای .

من بازهم منتظر مناظرات بعدی شما هستم . شما با سبک حوزوی با من مناظره کن من با سبک مهندسی . بالاخره یکی از ما این وسط قانع می شود .

سوال اخر: چرا یک مهندس کامپیوتر که فقط 4 سال درس خوانده اینهمه عزت و احترام در سرتاسر دنیا داره ولی یک استاد حوزه که بیش از 40 سال درس خوانده عملا همیشه مورد بی احترامی از طرف مردم قرار می گیره ؟؟؟؟


اگر توانستی پاسخ این سوال را بصورت منطقی ( حالا جه منطق حوزه چه منطق مهندسی کامپیوتر) به من بدهی و برای پاسخت دلیل بیاوری انوقت من قانع می شوم و شکست را می پذیرم .
اینکه گفتم تو را شکست می دهم فقط یک شوخی بود . من ادعا نمی کنم که می تونم همه رو شکست بدم . هرچند همین حرف هم خودش یک نوع ادعاست .

کلا ما ادمها موجوداتی پر مدعا و مغرور و خودشیفته هستیم .

بقول حضرت علی علیه السلام : (( اگر بیماری و مرگ در کار نبود هیچ چیز دیگری نمی توانست گردن فرزند ادم (ع) را خم کند .))


اگر بتوانی همه ی حرفهای مرا نقض کنی و بیسوادی مرا به من و بقیه ی کاربرهای وبلاگت ثابت کنی من بدون حرف ، تسلیم می شوم و شکست را می پذیرم .

من از شکست نمی ترسم و اگر چیزی را ندانم خیلی راحت اعتراف می کنم و از این اعتراف هیچ ترس و نگرانی ندارم .

بله من استاد حوزه نیستم و اگر شما مرا شکست بدهی من تسلیم می شوم . به همین راحتی .

ضمنا از زیرکی و هوشمندی شما خوشم آمد . من از شما خواستم بیایی توی وبلاگم و انجا جواب بدهی . اما شما مرا کشاندی به وبلاگ خودت تا مرا جلوی کاربرهای وبلاگت تحقیر کنی !!!

ایرادی نداره . هرطور دلت خواست جواب بده و رفتار کن . فقط لطفا قبل از جواب دادن کمی فکر کن و بهترین پاسخها را به من بده . ما که در زندگی از همه ضربه خورده ایم چه اشکالی دارد از طرف شما هم ضربه بخوریم . اینطوری قویتر می شوم .

اخرین حرف: فضای مجازی فقط یک عیب دارد : فضای مجازی دیواری ضخیم بین کاربرها ست که مانع از شناخت کاربران از یکدیگر می شود .

شما مرا نمی شناسی چون از طریق فضای مجازی با من در ارتباطی . اگر وارد خانه و زندگی ام بشوی و از نزدیک با زندگی ام و افکار و ارزوهایم و کارهایم و دغذغه هایم و مشکلاتم اشنا شوی قول می دهم نظرت در مورد من عوض شود .
تنها عیب فضای مجازی همین است که باعث سو تفاهم بین کاربران می شود .

موفق باشی
سلام
میدونید روش بحث ما یکی نیست
شما روش ات مهندسی کامپیوتره ولی حرف های من جنبه سیاسی دارند تا این جنبه تخصصی
بر اساس حرف های یهودی ها و سیاسیون شون میگم ولی شما بر اساس مهندسی معکوس دارید بحث میکنم
خب من تخصصی از این نوع روش تحقیق ندارم و اگر ما تا صبح هم بحث کنیم به نتیجه نمیرسیم

عزیز من اخوی فضای شخصی اسمش روش هست فضای شخصی، من رفتم مثلا دست گذاشتم روی همسر جواد عزتی؟
بازیگری ایشون یک مسئله ی عمومیه نه شخصی

شما باز عجب و غرور و هر نوع رفتار خود پسندانه رو به من نسبت دادی :/ ول کن خدا وکیلی
دلیل این که برخی از مردم  به روحانیون بی احترامی میکنند دلیلش روشنه:
جنگ روانی دشمن در دور کردن مردم از روحانیون
با این هدف اگر مردم را به ما بدبین کنند نظام از بین میرود
مگه قبلا این طور بود؟ اگر زمان امام خمینی همین سیستم بود که نمیتونستیم انقلاب کنیم

اگر دوتا فساد از یک آدمی که لباس طلبگی پوشیده رو بولد کردند و همه جار رو پر کردند
برای اینه که ریشه طلبه ها رو بزنند ریشه ما رو هم بزنند ریشه ی دین زده میشه دین هم بره کنار دلیلی برای مقاومت نمیمونه

شما که خودت اهل سینما نیستی چرا پس میای یک حرفی رو بدون تخصص به من میگی؟

شما اگر متخصصی، متخصص همان حوزه فناوری اطلاعات و برنامه نویسی هستی
چرا دیگه حرف دینی مذهبی میزنی؟ چرا درباره سینما اظهار نظر میکنی؟ یا جامعه شاسی بلدید و درباره مردم شناسی حرف میزنید؟

یعنی بعضی حرفات طوفانیه برات کپی پیست شون میکنم ببین خودت جدا تعجب نمیکنی؟:

چون می گند ما استاد هستیم و نیازی به ازمایش نداریم !!!!

[ببین آزمایش مربوط به علوم پوزتویستی میشه نه علوم عقلی یا وحیانی! اصلا روش تحقیق فرق میکنه، مراجعه بفرمائید به کتاب آموزش فلسفه علامه مصباح]

دقیقا مثل حضرتعالی که استاد حوزه هستی و سعی داری با الفاظ پیچیده ی عربی و حوزوی منو به چالش بکشونی و غرور و عُجب در رفتار و نوشتارت کاملا پیداست .
[کتاب گناهان شهید دستغیب را بخوانید باب تهمت رو تا سعی کنید به منم تهمت نزنید، همچنین مطالعه بفرمائید درباره فضای خصوصی و عمومی و حد دخالت دین اسلام در حریم افراد]

وای بر ما که تجسس در زندگی دیگران ، بخشی از سرگرمیهای ما شده است .
( صحبت از یک بازیگر ملی رو حریم خصوصی میدونید؟ عجیبه به مولا)

اگر این حرفهای مرا صرفا بخاطر اینکه من استاد حوزه نیستم و شما استاد حوزه هستی رد کنی و به چالش بکشانی عملا مرا به چالش نکشاندی بلکه دین اسلام را به چالش کشانده ای .
( من کجا استاد حوزه کجا xD :D :) اخوی بخش معرفی نامه رو بخون ببین من چند سالکه ادعایی هم ندارم، اگر چیزی رو ندونم میگم نمیدونم، حالا برای شما عجیبه که من اطلاعاتی از فلسفه و طب سنتی و سینما، تاریخ و فضای مجازی دارم نمیدونم/ بهت این اطمینان رو میدم که اگر چیزی رو ندونم میگم نمیدونم، اهل بافتن هم نیستم)

ضمنا از زیرکی و هوشمندی شما خوشم آمد . من از شما خواستم بیایی توی وبلاگم و انجا جواب بدهی . اما شما مرا کشاندی به وبلاگ خودت تا مرا جلوی کاربرهای وبلاگت تحقیر کنی !!!
( لا مصب تحقیر چیه؟ مگه جتگه؟ داریم با هم صحبت میکنیم دیگه)
سلام

1- دوست عزیز . گفتم که فضای مجازی مانع شناخت کاربرها از همدیگه میشه و کاربر دچار سو تفاهم میشه . الان چون شما با من زیر یک سقف زندگی نکرده ای و از نزدیک کارهای منو ندیدیدی یک سری تصوراتی از من توی ذهنت تشکیل شده که تقصیر خودت نیست . تقصیر فضای مجازی هست .
2- من گفتم که توی خانواده ی مذهبی به دنیا امدم و معنای کلماتی همچون دیوث و حتی پفیوز را هم می دانم . چرا خیال می کنی من بیسوادم ؟؟


3- هرکسی برای جنگ یا مناظره از سلاح خاص خودش استفاده می کنه . شما استاد حوزه هستی و از سلاح حوزوی استفاده می کنی . من هم محقق رشته ی مهندسی کامپیوتر هستم و از صلاح کامپیوتری برای مناظره استفاده می کنم . عجیب نیست اینروزها خیلی چیزهایی که بظاهر به هم ربط ندارند رو میشه با هم مقایسه کرد .

4- این استاد محترم شما تا حالا کجا بوده که ما توی شبکه های تلویزیون ایران ندیدیمش ؟؟؟؟ . ضمنا رشته ی تحصیلی ایشان چیست ؟؟؟ مهندسی کامپیوتر ؟؟؟ علوم سیاسی ؟؟ اقتصاد ؟؟؟ حقوق ؟؟؟ ، علوم اجتماعی ؟؟؟ روانشناسی ؟؟؟

دقیقا تخصص و رشته ی تحصیلی این استاد اعظم را بیان فرمایید .

این روزها از این استادان همه چیز دان زیاد می بینیم که در هر زمینه ای نظر کارشناسی می دند . درحالیکه استاد هیچ رشته ای نیستند .

یکیش خودم . بله من استاد همه جیز دان هستم . دلت خنک شد ؟؟؟؟ راضی شدی ؟؟؟؟

من از گفتن نقاط ضعفم اصلا نمی ترسم . ولی شما همچنان مظلوم نمایی می کنی و از من یک دیو ساخته ای . من اگر چیزی رو ندونم خیلی راحت اعتراف می کنم و بلوف نمی زنم .


5- برخلاف تصور شما ، کتاب یک رسانه ی کلیشه ای است که اطلاعات قدیمی دارد خصوصا در رشته ی مهندسی کامپیوتر . بسیاری از همین به اصطلاح مهندسین کامپیوتر در ایران هنوز کاربردهای زبان اسمبلی رو نمی دونند.

اینترنت بزرگترین و کاملترین و غنی ترین و بروزترین دانشگاه همه منظوره ی دنیاست . دوره ی کتاب دیگه به اخر رسیده . قدری بروز باش .

شما از من مدرک خواستی ولی خودت هم هیچ مدرکی ارائه نکردی و فقط براساس گفته های فلان استاد یا فلان کتاب حرف می زنی .
من اهل کتاب نیستم . تا همین چند سال پیش اهل کتاب بودم اما الان نیستم .
پس اینقدر برای من اسم کتابها را ردیف نکن .


6- من به شما گفتم برو مهندسی معکوس یاد بگیر تا بفهمی ایا سرویسهای داخلی جاسوس هستند یا نه . شما جواب سربالا می دهی .

7- بله غیبت هزاران شکل مختلف دارد . تنها به قوانین فقهی ان توجه نکن . برنامه هایی مثل سمت خدا و سخنرانیهای مذهبی را ببین و بشنو تا با شیوه های جدید غیبت که در هیج کتاب فقهی نیامده اشنا شوی .

8- در مورد سینما من کاری به دین افراد ندارم . خیلی چیزهای دیگه هم وجود داره . شما هیچ مدرکی ارائه نمی کنید بعد مرا به کلی گویی متهم می کنید .

و از من مدرک می خواهید !!!!

درسته که هیچوقت سینما نرفتم اما در مورد سینما از توی همین اینترنت کلی اطلاعات غنی و بروز بدست اوردم .

من هرجی می دونم مدیون اینترنته . متوجه شدی ؟؟؟؟


9- از انجاییکه استاد حوزه هستی عملا به خودت حق می دهی که مخالفین خودت را بکوبی و سرجایشان بنشانی . مثل اینکه فرمایشات حضرت علی علیه السلام و امام راحل (ره) را یادتان رفته . جالبه اصلا انتقادپذیر نیستید و غرور دارید .

این غرور را کنار بگذار عزیزم . نه من نه تو نه استادت نه هیچ انسانی روی کره ی زمین کامل نیست و باید هر روز به اطلاعات خودش اضافه کند .

ما دو نوع منطق داریم منطق انسانی که عموما با فلسفه و کلام همراه است منطق جبری و ریاضی که در رشته ی مهندسی کامپیوتر بکار می رود.

شما اینترنت با ان عظمت را در حد یکی دو برنامه ی شبکه های اجتماعی می بینی ؟؟؟ِ!!!

واقعا که !!!!


بله الان روی گوشی من هیچ نرم افزار اجتماعی نصب نیست . خیالت راحت شد؟؟؟

اینترنت و سایر فناوریهای رایانه ای سالهاست توسط امریکاییها ساخته و مدیریت می شود . پس سیستمها و خدمات بومی و داخلی نمی توانند از حقه های جدید هکرهای امریکایی در امان بمانند.

شما مبحث هک را کلا فراموش کردید .

در یک کلام ، شما مرغتان یک پا دارد و انتقاد پذیر نیستید .


خیلی از بدیهیات را قبول نداری . کلی اطلاعات تخصصی و مفید به شما دادم اصلا توجه نکردی .

شما مدیر یک وبلاگ هستی . چه بخواهی چه نخواهی باید در زمینه ی فناوری اطلاعات و مهندسی معکوس اطلاعات دقیق و تخصصی بدست بیاری .

این اطلاعات را باید خودت بدست آوری . اینقدر اسم این استاد یا ان استاد را به رخ من نکش . خودت چند مرده حلاجی ؟؟؟

استاد شما هیچکدام از این مهارتهایی را که پرسیدم ندارد . اگر داشت مثال می زدی .

یا یک لینک به من معرفی می کردی .


ما توی مملکت اساتید همه فن حریف که در هر زمینه ای نظرات تخصصی می دهند و ساعتها در دانشگاههای معتبر سخنرانی می کنند و حرفهای عجیب می زنند زیاد داریم .

من از بیرون از فضای حوزه و دانشگاه مسائل را تحلیل و بررسی می کنم . بنابراین جو حوزه و دانشگاه روی مغزم اثر نگذاشته است .


اگر بگویم که شما مرا در این مناظره شکست دادی خوشحال می شوی؟؟؟
دلت خنک شد ؟؟؟

آفرین خوشم اومد . خیلی باهوشی . خیلی زرنگی . ولی خب ایرادی ندارد . شما مرا در این مناظره شکست دادی و من قویتر شدم .

شکست مقدمه ی پیروزی است . من دیگر کاری به کامنتهای شما ندارم . دوست داشتید می توانید این بحث را ادامه دهید ولی نتیجه ای بجز سوء تفاهم و کدورت و نفرت ندارد .

گفتم که من حاضرم با میلیاردها کد 0 و 1 زبان ماشین سروکله بزنم ولی حتی با یک انسان سروکله نزنم.

چون کامپیوتر کاملا مطیع منست و منطقی رفتار می کند بله منطقی . ولی انسانها مطیع من نیستند و نباید هم باشند و هر انسانی برای حرفهای خودش منطق خاصی دارد .

وقتیکه شما اینترنت به این بزرگی که روز به روز بزرگتر هم می شود واطلاعات بروز دارد را از یک مشت کتاب قدیمی و کلیشه ای و خشک ، بی ارزشتر می دانی عملا دیگر بحث کردن با شما کاملا بیفایده است .

این یعنی جمود فکری . یعنی عدم خلاقیت . چهارتا اصطلاح مهندسی را برایم می اوری که من باور کنم شما استاد رایانه هم هستید ؟؟؟

جالبه .

من به شما تهمت نزدم و اتفاقا کتاب گناهان کبیره شهید دستغیب را خوانده ام . اما گفتم که حتی علم فقه هم دارد بروز می شود ولی شما بروز نیستید .

شما فقط به کتابهای قدیمی فقهی استناد می کنید ولی من به سخنرانیهای جدید روحانیون خوش فکر و خلاق استناد می کنم .

عملا همه علوم درحال بروز شدن هستند حتی علم فقه . پس لطفا بروز باش .

ان مواردی که من گفتم کاملا علمی و تخصصی بود و یادگیری شان برای شما از نان شب واجبتر است . و اتفاقا به شما ربط دارد چون به نفع خودت می باشند.

فردا پس فردا که هکرها وبلاگ جنابعالی را فرستادند روی هوا تازه می فهمی که چقدر از قافله عقب بودی .


من از شما می خواهم که اسم افراد را به زبان نیاوری . اتفاقا یکی از قوانین همه ی وبلاگها انست که نامی از اشخاص حقیقی و حقوقی برده نشود وگرنه وبلاگ مسدود می شود . شما علنا دارید قوانین وبلاگ بیان را زیر پا می گذارید .

مواظب باشید افراد حقیقی و حقوقی از شما به دادگاه شکایت نکنند.


جاسوسی هزاران روش داره از جمله فیلم و عکس و صدا . همین کورتانای ویندوز 10 یک جاسوس افزار بزرگه چون صدای جنابعالی رو ضبط می کنه میگذاره روی میز رئیس سازمان امنیت ملی امریکا . این چیزها را خودم خیلی خوب می دونم دوست عزیز . خسته نباشی که قدری وارد دنیای فناوری اطلاعات شدی و به من چیزهایی را یاداوری کردی که خودم می دانم.


اگر سرویسهای داخلی جاسوس نبودند طرف اب می خورد مقامات داخلی خبردار نمی شدند .

حالا هی بگو کو مدرکت ؟؟؟ کو منبعت ؟؟؟؟

نکند انتظار داری کدهای جاسوسی این برنامه ها رو اینجا برایت بگذارم ؟؟؟؟


من هیچ کار خلافی نکرده ام که بترسم . داداش من خودم بازنشسته ی یکی از ارگانهای بزرگ و معتبر دولتی هستم . خودم مامورم اونوقت بیام خلاف بکنم ؟؟؟!!!

عجبا !!!!

با این وجود از هرچی نرم افزار شبکه ی اجتماعی است بیزارم . فرقی نمی کنه داخلی باشه یا خارجی .

من روی خود ِ کامپیوتر و نهایتا اینترنت خالص تمرکز می کنم.

اگر می خواهی هک نشوی همین الان تمام نرم افزارهای مربوط به شبکه های اجتماعی اعم از خارجی یا داخلی را از روی گوشی و کامپیوترت پاک کن .

فقط از اینترنت خالص استفاده کن . مثل خود ِ من .

به حرف یک ادم باتجربه گوش کن . اینقدر غرور نداشته باش برادر .

گفتم که تجربه پدر علمه ...

اما شما به علم خودتان و اساتیدتان تکیه می کنید .

حرفی نیست .

مردم ایران اتفاقا بخاطر استفاده از اینترنت ، سرانه ی مطالعه شان از همه ی اساتید دانشگاه بیشتره . چون خودشون رو به کتابها و مقاله های 10 سال پیش محدود نکردند .

جنابعالی چه استاد حوزه باشی چه استاد دانشگاه چه یک آدم عادی باشی به امنیت اطلاعاتت در رایانه و گوشی و تبلت نیاز داری .

نگو من استاد حوزه هستم . من آیت ا... هستم نیازی به گوشی و رایانه ندارم !!!

دوره ی این حرفها به آخر رسیده . بروز باش دوست عزیز .

فروش اطلاعات رو بصورت کلی گفتم . تاکیدی روی سرویسهای داخلی نداشتم .

گفتم فقط غولهای فناوری نیستند که اطلاعات می فروشند . هکرها و حتی برخی کاربرهای عادی هم اطلاعات رو می فروشند .

شما چرا اینقدر بدون فکر خیلی زود جواب می دهید ؟؟؟؟

مگر من به شما توصیه نکردم در مورد حرفهای من تحقیق کنی تا راست و یا دروغشان بر شما ثابت شود ؟؟؟


این بود تحقیق و مطالعه ؟؟؟ انوقت مردم ایران را به عدم مطالعه متهم می کنید ؟؟؟

ادم جالبی هستید . از قاطعیت شما خوشم میاد .

مثل اینکه یادتان رفت که از قول حضرت امام (ره) گفتم که : همه ی ما نیاز به نصیحت داریم . ولی گویا شما هیچ نیازی به نصیحت ندارید . مرغتان یک پا دارد .


همه ی این حرفهایی را که زدم و شما به خودتان بسته اید در مورد فناوری اطلاعات بود عزیزم .


بله من پرحوصله ترین کاربر جهان هستم !!!!! . یکی از شرایط مناظره انست که جنابعالی صبور و ارام و پرحوصله باشی که متاسفانه نیستید .

خیلی عجول و هیجانزده و بی قرار هستید و گویا خسته شده اید .


در بیان فعالیت دارم چون حرف برای گفتن زیاد دارم. این مسئله با اجازه ی شما یک مسئله ی کاملا خصوصی است و به خودم مربوط است .لابد برای ساخت وبلاک هم باید از جنابعالی اجازه بگیرم درسته ؟؟؟؟
واقعا که !!!!ضعفهای خودم را رسما در وبلاگ اعلام کردم و حتی بابت یک بیانیه ی تند و تیز از همه عذرخواهی کردم که واقعا شهامت می خواهد .

عذرخواهی کردن انهم در یک وبلاک و بصورت رسمی و اشکار واقعا شهامت و شجاعت می خواهد .

من می توانم تا یکسال مدام برای شما مطلب بفرستم . اصلا هم خسته نمی شوم .

بالاخره مناظره کردن شروطی دارد یکی از این شروط انست که شما با حوصله و ارام و خونسرد و منطقی باشید و در کمال ارامش به طرف مقابل جواب بدهید . اگر طرف مقابل قانع شد که چه بهتر اگر هم نشد بی خیال . نباید بحث را کش بدی . وقتی می بینی طرف مقابلت لجباز و یکدنده هست کلا سکوت کن و بی خیال شو .

اگر خسته و عصبی شده ای من دیگر ادامه نمی دهم .

شما جواب یکی از سوالات مرا ندادی: قضیه ی 4 سال درس خواندن مهندس و احترام فراوان در دنیا و از انطرف ، 40 سال درس خواندن یک طلبه با کمترین احترام .
به این سوال جواب بده تا من کاملا قانع شوم .

من نگفتم شما شاخ علما هستید . گفتم کتابها و مقالات را فراموش کن خودت عملا ازمایش کن تا لااقل برای خودت ثابت شود که فلان اصل علمی ایا صحیح است یا غلط .

توی اپارات یک ویدیو دیدم که دقیقا نشان می داد که فلان پیام رسان داخلی در حین نصب از شما می خواهد که با مقامات قضایی کشور تحت هر شرایطی موافقت کنید تا انها هر زمان خواستند بتوانند از خجالت شما درایند .


بله دوست عزیز ببین من حتی اسم پیام رسان را هم نگفتم . گفتم فلان پیام رسان . از کلمه ی ((فلان )) استفاده کردم . نه بخاطر اینکه غیبت است !!! بلکه نخواستم طراحانش فردا مرا دادگاهی کنند و ویلاگم مسدود شود .

اینجاست که می گم اسامی افراد حقیقی و حقوقی ( طراح و برنامه نویس نرم افزار می تواند شخص حقیقی یا حقوقی باشد ) را اینقدر واضح در وبلاگت ننویس فردا به دردسر می افتی . وبلاگت مسدود می شود .حالا از من گفتن بود . از شما نشنیدن و حاضر جوابی .


در بحث سینما اتفاقا همین اینترنت کاملترین و بروزترین منبع اطلاعاتی برای من هست . من دور از عقل حرف نمی زنم . دوست عزیز . شما توی اینترنت که خوب و عمیق بگردی خیلی چیزهای مخفی رو کشف می کنی که هرگز از رسانه ها نمی شنوی .


میلیاردها سایت و وبلاگ اینترنی که هر روز هم بر تعدادشان اضافه می شود و اخبار و اطلاعات جدید در اختیار مردم دنیا قرار می دهند از نظر شما منبع نیستند ؟؟؟؟؟


فقط چندتا کتاب یا یک مصاحبه یا سخنرانی فلان استاد برای شما منبع است ؟؟؟؟


واقعا که . شما هنوز هم با اقیانوس بیکران و عمیق اینترنت اشنا نیستی . فقط بلدی ظرف کمتر از یک دقیقه به کامنتهای من بدون ذره ای تفکر جواب بدی .


من یک ادم معمولی نیستم جناب . من مامور دولتی هستم . خودم از تمام جیک و پوک ارگانهای دولتی خبر دارم . پس سنگشون رو به سینه نزن .


آب توی دل جنابعالی تکون بخره من خبردار می شوم . فهمیدی ؟؟؟؟


کلی سوال منطقی (منطق انسانی و بدور از حماسه ی 0 و 1 ) از شما کردم شما برای هیچکدام جوابی نداشتید .می بینی؟؟؟ استاد حوزه یا دانشگاه بودن دیگه فایده ای نداره . متاسفم .


اگر می خواهی منو توی این مناظره شکست بدی یک ماه برو خوب در مورد سوالاتی که کردم تحقیق کن فکر کن پرس و جو کن ازمایش کن بعد با دست پر بیا اینجا .

میدونم که بازهم ساز مخالف می زنی و هرچیزی که از این استاد و اون استاد شنیدی یا توی کتابها خوندی رو برایم رو می کنی .


حرفی نیست . ولی این حقیقت رو باید بدونی که نه اساتید ما استاد کامل هستند نه کتابهای ما منبع کامل .

استاد کامل در این دوره و زمانه همون اینترنته . اینترنت خالص بدون شبکه ی اجتماعی .

من دیگه اینجا نمیام . یکماه بعد میام ببینم چقدر از توی اینترنت اطلاعات بدست اوردی تا با هم یک مناظره ی حرفه ای انجام بدیم .

============

جالبه خوشم اومد . بازهم عجله کردی . دوست عزیز شما سبک بازیگری جواد عزتی رو زیر سوال بردی . خب می تونستی خیلی راحت بگی فلان بازیگر ایرانی . یعنی استفاده از کلمه ی ((فلان )) اینقدر برات سخته ؟؟؟


بله درسته شما سیاسی هستید و متاسفانه سیاست جزو خطوط قرمز همه ی مردم دنیاست .


این ضد و نقیضها توی حرفهای من کاملا عمدی است . نوعی جنگ روانی است که من راه انداختم . خواستم بگم علوم انسانی قابل اثبات نیست قابل اندازه گیری نیست . نمی تونی با علوم انسانی چیزی رو اختراع کنی و مشکل مردم دنیا رو حل کنی .

علوم انسانی اکثرا تکرار مکررات است . مردم گوششون از مباحث علوم انسانی پر شده و خسته شده اند .

اما علوم مهندسی هر روز یک چیز جدید اختراع می کنه . هر روز زندگی مردم را راحتتر و بهتر می کنه .

بر خلاف تصور و ادعای جنابعالی باید بگم : علت اینکه یک مهندس کامپیوتر تنها با 4 سال درس خواندن احترام بین المللی داره ولی یک استاد حوزه با 40 سال درس خواندن احترام چندانی نداره فقط در یک چیز است :

پویایی و کارایی رشته :

مهندس بعد از 4 سال درس خواندن 1000 تا جیز مفید اختراع می کنه که بدرد مردم دنیا میخوره و صاحب سبکه و دانشش تکراری نیست .
پویاست . اینکه بعد از تنها 4 سال درس خواندن بتونی هم نرم افزارهای قوی بسازی هم زبان برنامه نویسی جدید و قوی بسازی هم سیستم عاملهای قوی بسازی و هم خود کامپیوترها را به شکلی بهتر و مفیدتر اختراع کنی یعنی نواوری . یعنی اوج نبوغ و خلاقیت .

دنیا تو دست مهندسان کامپیوتره نه اساتید حوزه .

با عرض معذرت باید بگم که یک استاد حوزه بعد از 40 سال درس خواندن و تحمل سختیهای فراوان عملا نه چیزی می تونه اختراع کنه نه می تونه سیستم را بهینه کنه نه می تونه مشکلات بین المللی را حل کنه .
بعد هم یک رساله میده بیرون که با رساله ی مجتهد قبلی چندان تفاوتی نداره!!!!

عملا 40 سال از عمز این افراد به هدر میره .

حرفهای یک استاد حوزه چون جزو علوم نقلی (روایی) و مجردات است قابل اثبات نیست و مردم دنیا از این حالت خوششون نمی یاد .


من به شما تهمت نزدم . تقصیر خودت بود که تو ی اولین پاسخت توی همین وبلاگ خودت ، خیلی تندروی کردی . لحن مغرورانه ای داشتی . از ابزارهای جدل حرف زدید . خیال کردی من کم میارم ؟؟؟


یعنی من حتما باید استاد حوزه باشم تا به شما ثابت کنم که علوم مهندسی مفیدتر و کاربردی تر از علوم انسانیه و تکراری نیست ؟؟؟


وقتیکه میگم شما فکر نکرده دم به دم جواب میدی یعنی همین .


جوان عزیز . من بطور کلی گفتم که ما نباید به مردم اهانت کنیم نباید در حریم خصوصی مردم وارد شویم . حتی به خودمم نیز گفتم وای بر من .و
حتی اشتباهات خودم را قبول کردم و رسما در وبلاگم عذرخواهی کردم. گاری که شما هنوز نکردی و نخواهی کرد چون خیال می کنی کاملا معصوم هستی .

من حتی گفتم که من نیز علمم ناقصه و از گفتن این حرف ابایی ندارم .


من حتی اشاره کردم که فضای مجازی تنها عیبش همینه که شما حرفهای منو درک نمی کنی . فقط بلدی حاضرجوابی کنی .


اینقدر از این استاد و اون استاد مایه نگذار . از خودت مایه بگذار . خودت چند مرده حلاجی ؟؟؟

خودت جی توی جنته داری ؟؟؟

حالا هی بگو (( من براساس فلان کتاب یا گفته های فلان روحانی بزرگوار یا استاد بزرگ حرف می زنم اینقدر به من تهمت نزن . ))


خودت داری بیشتر به من تهمت می زنی . بدجوری هم آب و روغن قاطی کردی .

باشه حرفی نیست . من دیگه دهنم رو می بندم .

نتونستم شما رو قانع کنم . ولی یادت باشه شما هم نتونستی منو قانع کنی .

پس با هم برابر شدیم . .

شما اگر وبلاگ منو خوب بررسی کنی با اخلاق و رفتار من بهتر اشنا می شوی .


لطفا زود قضاوت نکن . بابت هر حرف من کمی فکر کن بعد جواب بده . البته اگر دیگه توانی برای فکر کردن برایت بافی مانده باشه .


من کمی شوخ طبع هستم . ولی گاهی اوقات هم ترول بازی در میارم . الان فورا میگی (( نه داداش تمام کامنتهایت از اول تا اخر ترول بازی بود . فقط بلد بودی حرف مفت بزنی و مغز منو بخوری . ))

آقا اصلا شما راست می گی خوبه ؟؟؟ راضی شدی ؟؟؟ دلت خنک شد ؟؟؟

من تسلیمم . من شما رو همینجا رسما برنده ی این مناظره اعلام می کنم .

برو خوش باش . شما حوزویها کم نمی اورید چون منطق بسیار قوی دارید .

من تا حالا هیچ روحانی و کارشناس دینی را ندیدم که تو مناظرات کم بیارند .

ولی این دلیل نمیشه که بقیه ی مردم در مقابل روحانیون محترم کم بیارند . دست بالا دست بسیاره .


ما مهندسین هم کم نمی اوریم چون هر بلایی که دلمون بخواهد بر سر سیستمها می آوریم چون منطق ما از منطق سیستمهای کامپیوتری قویتر ه .

من نیز هیج ادعایی ندارم اما اطلاعات من براساس شنیده ها یا کتابها یا سخنرانی علما نیست . بلکه براساس تحقیقات و پژوهشهای خودم هست .
براساس ازمایشات خودم هست . براساس تجربیات خودم هست .

حالا تا دلت می خواد از من نقطه ضعف بگیر و بقول خودت حرفهای ضد و نقیض از کامنتهای من استخراج کن و بعد به ریش من بخند .

ایرادی نداره داداش . گفتم که هرچی بیشتر ضربه بخورم قویتر می شوم .
امروز با شما مناظره کرم و قوی شدم .


فردا با یک مهندس کامپیوتر مناظره می کنم و درست و حسابی توجیهش می کنم. کاری می کنم دیگه جرات نکنه خودش رو مهندس کامپیوتر عنوان کنه و کاربرهای بدبخت رو فریب بده .


کلام اخر: اینکه من چرا در مورد همه ی رشته ها نظر کارشناسی می دم بخاطر همین اینترنته عزیزم .
بله من از سینما بیزارم ولی با کمک اینترنت کلی اطلاعات دارم . در مورد سایر رشته ها هم همیشه از اینترنت استفاده کرده ام .
من هم هیچ چیزی رو نمی بافم و اگر در مورد موضوعی اطلاعاتی نداشته باشم بدون ترس به همه می گم .

ضمنا شما نتونستید یا نخواستید برخی از سوالات منو جواب بدید . کلا دو خط در میون کامننهای منو خوندی و جواب دادی .

لطفا اصطلاحات تخصصی رو به رخ من نکشون . من خودم مترحم زبان انگلیسی هستم .

کی گفته اینترنت فقط حاوی مطالب فورمالیستی هست ؟؟؟!!!

شما کلا با اینترنت مشکل دارید . یعنی شما اینقدر اطلاعات دارید که هیچ نیازی به اینترنت ندارید ؟؟؟؟!!!!

وقتیکه میگم مغزت رو در اختیار اساتید قرار نده و خودت اهل تحقیق باش یعنی همین .

درضمن حرفهای من عقلانی و از روی تجربه است . انکس که دور از عقلانیت و تنها براساس سیاست و تعصب و احساسات و بدون تحقیق و تنها با استناد به گفته های اساتید حرف می زنه کاملا غیرعقلانی صحبت می کنه .

شما در مقابل بسیاری از جملات من درمانده شدید .

جالبه که تا کم میاورید به این استاد یا اون کتاب استناد می کنید .

اصلا از مغز خودتون استفاده نمی کنید . کتاب یا استاد برای شما منبع نمیشه .

لحنتون کم کم داره از دایره ی ادب خارج میشه !! مواظب باش . توی مناظره نباید به طرف مقابل بی احترامی کنی .

از کپی پست حرفهای من چیزی گیرت نمیاد عزیزم . اینها همه ، نوعی مهندسی اجتماعی است .

سوال: ایا می دانی منظور از مهندسی اجتماعی چیه ؟؟؟؟

جواب : یعنی همین درگیر کردن ذهن و اعصاب و روان جنابعالی برای کشف میزان اطلاعات درون ذهنتان .

عملا همه ی این کامنتها نوعی بازی با روان و اعصاب جنابعالی بود. یعنی اینکه شما رو درگیر مسائل مختلف بکنم تا بفهمم که شما از هر دانشی چه میزان اطلاعات دارید و منطق شما چطوریه و مستندات و مدارک شما چی هستند و طرز فکر شما چطوریه و در مورد مردم و سایر موضوعات چطوری فکر می کنید . .

البته مهندسی اجتماعی هزاران شکل مختلف داره که اکثر هکرها بکار می گیرند که بتونند اعتماد طرف مقابل رو جلب کنند و سیستمش رو هک کنند.


اما من بجای جلب اعتماد از روشی شبیه به مشاجره و تحریک استفاده کردم تا اعصابتون خرد بشه و عصبانی بشوید و اطلاعات توی مغزتون رو ناخواسته به من بدهید اما هرگز شما رو هک نکردم فقط یکسری کدها رو از ذهن شما بیرون کشیدم تا بیبینم چی توی مغزتون می گذره و شما چطور ادمی هستی . همین و بس .

البته می دونم شما کم نمی اورید و ایندفعه ممکنه تاکتیکتون رو عوض کنید .

اما مهم نیست . من از تغییر روش شما نمی ترسم .

اینکه می گم برو مهندسی رایانه را یاد بگیر دقیقا بخاطر همین موضوعه که توی دام مهندسی اجتماعی گیر نیفتی و هکرها نتونند شما رو تخلیه ی اطلاعاتی بکنند .
گوشی دستت اومد اخوی ؟؟؟؟!!!!!!

شما الان از من رکب خوردی ولی متوجه نشدی .

تو بحث مهندسی اجتماعی شما شکست خوردید ولی توی مناظره پیروز شدید .

تبریک می گویم جناب استاد . شما برنده ی این مناظره شدید .


من رسما و بدون ترس ، شکست رو می پذیرم . اما یادت باشه من از شما شکست خوردم نه از حوزه ی علمیه .


ضمنا مهندسی اجتماعی رو نمی تونی تو حوزه یاد بگیری باید بری از کارشناسان فناوری اطلاعات در این مورد تحقیق کنی .

میدونم که با خوندن این کامنت از خشم منفجر میشی و منو به انواع گناهان کبیره متهم می کنی ولی خب سعی کن بر اعصابت مسلط بشوی .

آفرین پسر خوب .

دفعه ی دیگه ممکنه یک هکر واقعی از راه برسه با شیوه ی جدیدی جنابعالی رو تخلیه ی اطلاعاتی بکنه .

پس مواظب باش .

این اخرین کامنت من در اینجاست . کاری ندارم شما چه جوابی به من میدی . ولی سعی کن اول خشمت رو فرو بخوری . بعد یک نقس عمیق بکش بعد از روی ارامش و صبوری جواب بده .

هرچند من دیگه برنمی کردم . چون به حد کافی روی اعصاب و روانت رژه رفتم .


فی امان ا......
با این کامنتت خشم مرا شعله ور نمودی 😂😂
بیخیال
اخوی چند ساعت وقت گذاشتی براش؟
آقا من نه ادعایی دارم نه هیچی شما انگار خیلی جوش آوردی 
این کامنت باعث شد برای لحظاتی از مشکلاتم دور بشم
یا حق در پناه خدا باشی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
Designed By Erfan Powered by Bayan